Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 15 éves vagyok, és lefeküdtem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves vagyok, és lefeküdtem a barátommal. Bennem maradt az óvszer de azonnal megtettük amit kell, és másnap bevettem az eseményutáni tablettát. Már 3 hete késik a menstruációm. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2011. jún. 8. 09:21
1 2 3
 1/30 napietus ***** válasza:
csinálj tesztet, az is lehet, hogy a tabletta miatt maradt ki.
2011. jún. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
hát lehet, nagyon örülnék neki! holnap reggel fogom megcsinálni,mert azt mondta anyukám h akkor adja a legpontosabb eredményt.Nagyon félek de majd holnap reggel megtudom hogy mi az eredmény!
2011. jún. 8. 09:29
 3/30 anonim ***** válasza:
13%
egy léggömböt fogsz szülni
2011. jún. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
68%
Mégis mit értessz azalatt, hogy megtettük, amit kell? Kivetted a gumit, és vettél be esemény utáni tablettát? Mert ezt kellett volna!
2011. jún. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
mi csodát?
2011. jún. 8. 09:31
 6/30 A kérdező kommentje:
kivettem a gumit,lezuhanyoztam és másnap délután bevettem a gyógyszert!
2011. jún. 8. 09:33
 7/30 anonim ***** válasza:

szia

a zuhanyzás nem sokat ér. :(

nálam is volt ilyen. de nálam az esemény utánitól rögtön megjött a menzeszem és utána csak a következő ciklusban jött megint.Szóval ha a tabi után volt vérzésed,akkor azt betudhatod menzesznek és így nem késik csak még nem jött meg.

Bár azért csinálj egy tesztet,az a biztos

2011. jún. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Az a baj nekem a gyógyszer után semmilyen vérzésem nem volt:S és nagyon félek h terhes leszek:(
2011. jún. 8. 09:50
 9/30 anonim ***** válasza:
van már valami jele annak? mellfeszülés,hányinger,olyan érzés mintha megjönne? - utolsó voltam
2011. jún. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
hányinger de napközbe,sokat alszom,émelygés ezek a jelek...De sok ember azt mondta h lehet az idegességtől meg a stressztől én már nem tudom mit higgyek:(
2011. jún. 8. 09:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!