Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 170 cm-es 18 éves fiúnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 170 cm-es 18 éves fiúnak hátrány-e az, hogy alacsony?

Figyelt kérdés
2011. jún. 8. 15:04
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Azzal sincs baj amúgy, ha valaki magasabb lánnyal jár.
2011. jún. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Nem hátrány :) Sok kicsi lány van pl a barátnöim zöme az :D

mondjuk én már magas lennék melletted magassarkúba... én 167 cm vagyok kb és 10 centis magassarkúkat hordok :) amúgy meg szerintem jobb mintha 2m valahány centi lennél :DD

2011. jún. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
4. válaszoló, nem engem láttál véletlenül? :D
2011. jún. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

nem tudom..:] remélem igen..:]

(4.válaszoló)

2011. jún. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Igen hátrány. Én 22 éves vagyok és 173 centi, és bizony sokszor tapasztaltam, hogy azért nem kellek a lányoknak mert alacsony vagyok. Bizony tapasztalatból beszélek, nem egy lány mondta már, hogy csak azért nem jövök be neki, mert alacsony vagyok (pedig ők alacsonyabbak voltak nálam). Eléggé leszűkül így azon lányok csoportja akikkel összejöhetnék. Ráadásul ha szórakozóhelyen vagyok vagy társaságban, akkor a fiúk nagy %-a magasabb nálam ami még jobban csökkenti az esélyeimet, mert a többiek mind dominánsabbnak tűnnek mellettem és inkább rájuk tapadnak a nők.
2011. jún. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

akkor megszivtuk:(

nem kellenek a sarkak...

2011. jún. 10. 17:59
 17/20 anonim válasza:
XD
2011. jún. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Előzőnek (173 cm)


Most felsorolok nálad max 1-2 centivel magasabb vagy alacsonyabb embereket akiknek már össze jött "egy-két" nő:


-Robert de Niro (173)

-Tom Cruise (172)

-Robert Downey Jr. (172)

-Johnny Depp (175)

-Sylvester Stallone (175)

-James Dean (170)

-Prince (157)

-Jack Nicholson (174)

-Mark Wahlberg (173)

-Marlon Brando (174)


Látod itt a legmagasabb is max 175 cm és jé mindegyikük híres és sikeres(már aki) és sokuk után régebben vagy most is epednek a nők. Gondolom őket is azért valamennyire zavarja mert például díjkiosztókon magasított cipőt vagy cowboycsizmát vesznek fel. De a lényeg ,hogy olyan nevek tudtak érvényesülni a szerintem átlagos vagy kisebb méreteikkel(magasságra értem) akkor neked sem lehet gond, ha van stílusod egyéniséged kisugárzásod úgyis minden ezektől függ, lehetsz 190 és helyes kis csávó -láttam már ilyet és le se sz*rták érted?


A viselkedés attitűd, kisugárzás meghatározóak szóval ha még pluszba jól is nézel ki és mondjuk nem vagy 60 kg akkor szerintem ebből nem lehet gond!

2011. jún. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Tisztelt előttem szóló aki számos hírességet sorolt fel. Ezen emberek nagy része milliomos, és ezzel kompoenzálni tudják testi hibájukat.. Ennyit erről..


ON: Sajnos hasonló cipőben járok mint Te kedves kérdező. 172 cm / 24év. Azok akik itt írkálnak nők/lányok mind hazudik, hogy persze lenne esélyed, de a valóság teljesen más.. tudom sajnos tapasztalatból. Ha 176cm alatt vagy nem sok esélyed van még a törpilláknál sem. Régebben mikor még többet jártam szórakozóhelyekre, nem egyszer kaptam a képembe ilyen 150-155cm-esektől hogy nekik 180cm-től kezdődik egy "férfi". Én nem elkedvteleníteni akarlak, csak szóltam, hogy ne érjen hideg zuhanyként a dolog. Üdv Gábor

2011. aug. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

A felsorolt hírességeknek nemcsak pénzük van, de kisugárzásuk, sármjuk. És ez dönt.

És a 170 körüli magasság egyáltalán nem kizáró ok. A töketlenség, az viszont az.

2020. febr. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!