Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor én ronda vagyok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor én ronda vagyok? (lent)

Figyelt kérdés

A munkahelyemen sosem hülyülnek velem a pasik, míg a többi lánnyal igen, de ezt már megszoktam. DE ma amikor 5-en ültünk egy asztalnál 2 pasi meg 3 lány és az egyik pasi elkezdte egy csajjal, hogy természetben fizethet (a téma lényegtelen) megszólalt a másik pasi, hogy az x nevü lány is beszálhat, meg tovább is vitték a sztorit, persze engem totál kihagytak, olyan rossz, borzasztóan pocsék érzés volt ott ülni közöttük, pedig szeretem őket, de sokszot, amikor olyan jól elhülyülnek elgondolkozok, miért is szeretem én őket, mikor ők engem úgyis levegőnek néznek.

Még régen, hallottam pont az egyis srác mondta a másiknak rám, hogy jól nézek ki, meg nem is látom magam rondának, az alakom jó, és az arcom sem csúnya, de valamiért mégis kerülnek a pasik, valahogy sosem találtam velük a közös hangot, de itt még annyira sem, mint máshol.(Azért volt már néhány srác, akikkel tök jókat hülyültem, meg beszélgettem, de tény hogy nem sok, bár az is igaz, hogy itt a lányokkal is hiába vagyok nagyon jóba, olyan iszonyat nem tudok velük hülyülni, néha úgy érzem engem nem "foglalkoztatnak", ha én nem szólok valakihez, hozzám nem szól senki).

Szerintetek azért, hagytak ki a sztoriból, mert ronda vagyok? Hogyan kéne változtatnom a viselkedésemen, hogy velem is nyitottabbak legyenek? (bár úgy érzem itt már mindegy, mert én tényleg mindent megpróbáltam, mosolyt, kedvességet, beszélgetést kezdeményeztem folyton folyvást de semmi értelme....kedvelnek amúgy, tudom, hogy nem utálnak, de valamiért nem is rajonganak értem, persze nem kell, hogy én legyek a középpont, de kicsit jól esne, ha felőlem is érdeklődnének, és nem érezném azt hogy "levegő" vagyok).


2011. jún. 8. 17:32
1 2
 11/18 anonim válasza:
Szerintem lazulj el. Úgy tűnik mintha kicsit szoronganál és meg akarnál felelni. Add önmagadat! Legyél természetes, ez nagyon fontos! :)
2011. jún. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
47%
Ha egyedül vagy és rádférne egy kis szex, dobj egy levelet.
2011. jún. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Volt a társaságben még huszon éves koromban egy lány. Nagyon jó alakja volt, a feje átlagos volt, az öszkép a jó nö kategoriába tartozott.


Mi éppen ugy huztuk a lányokat ahogy te leirtad. Kivétel azt a lányt (nevezzük B-nek). Öt nem. Nem azért mert nem lett volna jó nö, hanem azért mert egyszerèen olyan tisztaság áradt a csajból, hogy az éreztük, hogy az sértés lenne. Az a lány volt akit feleségül vett volna az ember de meghuzni egy egyéjszakás kalandba nem. Mi viszont nem gondoltunk még nösülésre.


10 éve múlva jött fel ez az egész amikor talalkoztam B-vel. Pontosan jól meghúztam az ágyban és mint ilyenkor szokás az ember elkezd utána öszintén beszélni. ( A szex után mondta, hogy ö azt hitte nem titszik senkinek. Indenkinek tetszett. nekem is csak ugye az a nagy áradó tisztaság. 10 év mulva már nem foglalkoztam azzal, hogy tisztaság árad-e belöle vagy sem. Ennek nagyon örült.


Mi volna ha viccesen megemlitenéd ilyenkor, hogy és engem kihagytok? Kell egy kis kacérság.

2011. jún. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

18:06

Ezt inkább kihagynám.:)


18:21

Ez jólesett. Tulajdonképpen sokan nagyon "ártatlannak" tartanak, volt, aki azt mondta olyan vagyok, mint egy porcelánbaba, és tudom, hogy pozitívan értette.

A baj, hogy még annyi önbizalmam sincs, hogy megjegyezzem, hogy engem kihagynak-e...

Tudom, hogy kell kacérkodni, talán majd idővel megtanulom, ha meg lehet egyáltalán tanulni az ilyet, ja és amúgy, az én esetemben is huszon egy-két éves srácokról van szó.

2011. jún. 8. 19:55
 15/18 anonim ***** válasza:

18:06 vagyok


Mért? Gondolom 4 éve nem voltál senkivel sem...egy kicsit sem hiányzik? Úgysem tudja meg senki sem.:)

2011. jún. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok, 4 éve valóban nem voltam senkivel sem.:P DE tudod én nem az a fajta vagyok, nekem csak egy kell Ő, és sztem te nem Ő vagy.
2011. jún. 8. 20:38
 17/18 anonim ***** válasza:

Kitudja;) amíg nem ismersz ne ítélkezz:)

Talán ennyire nem vágysz a szexre? Vagy esetleg még szűz vagy?



Amúgy lehet a korod miatt nem poénkodnak vele, még azthiszik fiatal vagy:)

2011. jún. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
ÁÁÁ nem a korom a gond, ők is ennyi idősek csak.:D
2011. jún. 8. 21:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!