Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mingig én kezdeményezzek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mingig én kezdeményezzek, vagy inkább hagyjam?

Figyelt kérdés

Hai!

Suliban van egy srác. És van néhány közös ismerősünk is. A sráccal szoktam naponta többször találkozni, mert hát ugye a folyosón csak összefutunk....minig köszön, mosolyog. Sokszor együtt járunk haza, de akkor is általában én kezdeményezem a beszélgetéseket. Ha elkezdtünkbeszélni akk már nincs gond. Nagyon aranyos, szokott bókogatni, de valahogy magától sose jönne oda. Mit csináljak? Továbbra is kezdeményezzem én a beszélgetéseket, és majd ha kialakul vmi komoly, már csak kezdeményezni fog ő is, vagy inkább hagyjam? ( a fiú 15/és elég visszahúzódó/, én 13/és csacsogós típus vagyok/)


2011. szept. 8. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
De azért még Narutot nézel nem?
2011. szept. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az mi?? -.- légyszi értelmes válaszokat.....
2011. szept. 8. 14:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha csacsogós vagy akkor mi a baj azzal, hogy te kezdeményezel? Valamit valamiért, de ha nagyon passzív a srác akkor hagyd. Amúgy szerintem nem baj ha a csaj kezdeményez mindig, csak egy idő után unalmas, de ettől függetlenül ha utána jó a beszélgetés akkor szerintem nincs gond, ha mutat érdeklődést.
2011. szept. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én nagyon szívesen kezdeményezek....csak nem tudom h neki milyen h mindig én megyek oda hozzá beszélgetni. Mert utána bekapcsolódik ő is, akkor már semmi baj....csak elkezdeni nem meri......
2011. szept. 8. 16:21
 5/6 anonim ***** válasza:

Az Előző vagyok: ha azt veszed észre rajta, hogy örül neki és nem zavarja akkor szerintem nyugodtan kezdeményezz beszélgetést, de ha nem akkor ne erőltesd. De ha nem esne jól neki a veled való beszélgetés, akkor nem kísérne haza, szóval az, hogy esetleg nem ő megy oda hozzád az lehet, hogy tényleg csak azért van mert félék :)

Úgy hogy szerintem no para, ha meg idegesítenéd azt csak meg mondaná, de úgy gondolom ebben az esetben szó sincs erről :)

2011. szept. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
vannak fejlemények!!! egy elég ciki helyzetbe hozott minket egy közös barát....de az lett a vége h elkérte az msn címemet, és mostmár tuti h tetszek neki!!
2011. szept. 10. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!