Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudhatnám meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudhatnám meg, hogy egy srác mennyi csajnak jön be?

Figyelt kérdés
Van egy srác,aki nagyon tetszik,és szerintem irtó helyes,és meg van benne az a plusz,amit keresek egy pasiban.Barátnőimet megkérdeztem,szerintük jól néz ki,de semmi extra,szóval nem jön be nekik.Most akkor én vagyok ilyen rossz ízlésű?Én még sosem láttam hozzá hasonló pasit!Nem kigyúrt,de rettentő helyes arca van,és olyan kisugárzása,hogy úúúúúúúú.....:D Ezt tényleg csak én látom?:))
2011. jún. 8. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:

mert jobban örülnél h az összes barátnődnek bejönne a csávó és ha te össze jössz vele akk azt kéne lesned h melyik bnőd pattog körülötte?

ne más véleménye alapján ítélj, dönts...csak a saját véleményed számít!

2011. jún. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?Fanni te vagy az?Vagy talán Berni?
2011. jún. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem Fanni vagyok,és nem is Berni:)

A saját véleményem alapján döntök,nem is azért kérdeztem.Csupán nem értem,,hogy a barátnőim miért nem esnek hanyatt tőle.Meg furdal a kíváncsiság,hogy mennyi csajnak tetszhet még rajtam kivül...és ezt szeretném kideríteni vhogy:)

2011. jún. 8. 20:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezt könnyen kiderítheted, ha a srác olyan helyen sétál, ahol sok csaj van és azok megnézik,esetleg suttogva,nevetgélve beszélgetnek őt 'stírölve', akkor valószínűleg bejön nekik. :) Viszont nem értelek.. NE érdekeljen már hogy kinek mi tetszik. Az a fő hogy neked tetsszen.. ne a kinézet alapján válaszd már meg a fiúkat, tudom, hogy az is fontos, na de azért.. Nem az alapján kell egy srácról véleményt mondani, hogy hány csaj van beleesve. Inkább ismerkedj meg vele, neked már úgyis tetszik, tegyél róla hogy te is szimpatikus legyél neki! :)
2011. jún. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!