Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor csapnak már a srácok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor csapnak már a srácok az asztalra, hogy elég volt?

Figyelt kérdés

Mostanában több elképesztő történetet is hallottam arról, hogy egyes lányok mennyire visszaélnek vele, hogy a barátjuk mindennel elhalmozza őket. Az egyik legdurvább eset, amikor a csaj rendszeresen furikázik a barátja kocsijával, de se nem tankolja, de még csak nem is takarítja. Úgy néz ki rendszeresen, mint a hányás, egész addig, míg a fiú ki nem takarítja. Amikor a srác egyik haverja megkérdezte erről a csajt, az teljes természetességgel válaszolta, hogy neki ez jár.

Megint mások rendszeresen vetetnek maguknak ezt-azt, a palijuk pedig rendre állja a számlát.

De most őszintén: mikor állnak végre a sarkukra és mondanak nemet végre? Miért kell úgy összecsinálniuk magukat egy csajtól, legyen az akármilyen szép is? Ha őt fel tudták szedni, menne mással is, de mintha láthatóan mindegyikük rettegne attól, hogy elveszíti és nem lesz más. Mit gondoltok?


2011. jún. 8. 22:06
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem amelyik fiú ilyen csajt szerez magának, az megérdemli...

A kedves, hűséges, kevésbé bombázó csajokat meg észre se veszik.

Hát akkor szívjanak!

20L

2011. jún. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Majd, ha akarnak. Te fiú vagy? Szerintem akkor kezdd te, hátha kedvet kapnak hozzá mások is.
2011. jún. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Azért figyeljünk már oda, hody ne úgy tegyük föl a kérdést, mintha ez az összes nőre, vagy összes férfira vonatkozna.


Teljes mértékben egyetértek ezzel. Sajnos vannak olyan férfiak, akik pontosan ettől rettegve ilyenné válnak. És vannak olyan nők, akik ezt jól ki is használják. Nekem is megvan erről a véleményem. Én sosem tudnék elképzelni magamnak egy olyan pasit, aki nem önálló.

2011. jún. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Igen, fiú vagyok, de szingli. Nem magam miatt kérdeztem.
2011. jún. 8. 22:11
 5/24 anonim ***** válasza:
48%
Azt gondolom, hogy mit érdekel az téged, hogy mások mit engednek meg a nőjüknek?
2011. jún. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
33%

Ezért szoktam ezt a világot a nők világának nevezni,

mert nekik elég szépnek lenni már is azt tehetnek amit

akarnak.

Mikor jön már annak az ideje hogy a férfiak és a nők közt

egyenlőség lesz?!

2011. jún. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Azt elfelejted, hogy mindenki azt kapja amit megérdemel.

Hogy miért? Mert ezt ő választotta magának. Ha tényleg elege lesz, akkor lép. (láttam már ilyet tudom miről beszélek)

2011. jún. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Csak durvának tartom ezt az egészet, ennyi. Ettől még egy hivatásos is jobb lenne nekik. Az legalább őszinte.
2011. jún. 8. 22:14
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tanulj a példájukból és ha lesz barátnőd, ne engedj meg neki mindent, tisztázzátok a határokat. Azt meg, hogy mások mikor és mit engednek meg a barátnőjüknek, majd ők eldöntik. Örülj neki, hogy te már nem esel abba a csapdába, amibe ők.
2011. jún. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

"Azért figyeljünk már oda, hody ne úgy tegyük föl a kérdést, mintha ez az összes nőre, vagy összes férfira vonatkozna. "


"hogy egyes lányok mennyire visszaélnek "


Az első sorban a válaszom, hogy nem minden lányra gondoltam.

2011. jún. 8. 22:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!