Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most jó nekünk? Maradjak vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most jó nekünk? Maradjak vele?

Figyelt kérdés

Van 1 haverom aki bevalotta hogy tetszek neki én meg adtam neki 1 esélyt...Szinte mindennap találkozunk(úgy hogy nem tudja senki)puszit ad meg megölel ilyenkor tök jó érzés de mikor hazamegyek úgyérzem hogy kár volt ezt az egészet elkezdeni mert én még mindig érzek valamit egy volt osztálytársam íránt aki nemrég elköltözött nagyon messze...

De mikor meglátom a "pasim" akkor úgyérzem hogy jól döntöttem és nem kell más.Pár haver szerint tök jól mutatnánk együtt és próbálnak összehozni mert még nem tudják hogy végülis mi már járunk...

Nemtudom hogy mit tegyek maradjak vele hogy hátha beleszeretek úgy mint a volt oszt.társamba vagy mondjam neki hogy legyünk sima barátok...

L/14


2011. jún. 9. 14:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Én maradnék mellette, ha az a régi már biztosan nem jöhet. De őszintén megmondanám a srácnak, hogy mit érzek. Nehogy, ha még sem jön össze a dolog, nagy csalódást okozzak. Így viszont vagy szerelem, vagy barátság lesz a dologból.
2011. jún. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

oké :))

és úgyérzem kezdem elfelejteni a srácot csak azt hallotam hogy nyáron meg szeptemberben jön meglátogatni minket és lehet hogy visszaköltöznek...:SS

Attól félek ha újra meglátom minden érzés előtör belőlem:(

2011. jún. 9. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!