Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradjak vele vagy ne?

Figyelt kérdés

Van egy barátom már lassan másfél éve. Szeretjük egymást nagyon, de a mi kapcsolatunk olyan igazi se veled se nélküled mindig. De ennek ellenére nagyon imádjuk egymást és még ígyis mindig együtt lennénk csak. a kapcsolatunk már 5 hónapja kicsit távkapcsolat, csak hétvégenként találkozunk, mert én külföldön dolgozom. Itt megismertem egy fekete srácot( engem mindig vonzottak a feka srácok,de sose volt rá alkalmam, hogy bármilyen téren is kiprobáljam velük ) ez a bizonyos srác udvarol nekem ,de nagyon kedvesen pedig tudja, hogy van barátom. Nem erölteti a dolgot, csak mindig kedveskedik nekem elhívott randizni, meg mindig csak rám figyel. Ezek nekem nagyon jól esnek. És igazából ha elképzelem magam vele akkor csak annyira, hogy smárolunk és kézen fogva sétálunk. Viszont a barátomat nagyon szeretem, és nem akarom ott hagyni. Tudom ez a kérdés gáz, de ha egyszer megcsalnám "kiprobálnám" az mekkora bűn lenne? Félek, hogy utána saját magam árulnám be a barátomnak :S Köszi a válaszokat.

21L


2011. okt. 4. 21:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Lusta vagyok elolvasni, de igen maradj.
2011. okt. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nézz mélyen magadba, mert, ha ilyeneken fantáziálsz, akkor nem is szereted igazán a párodat, csak sajnálod őt, lelkiismeret furdalásod van.

Meg, ha "csak" hétvégente találkozol vele, akkor az azért még annyira nem számít távkapcsolatnak.

2011. okt. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Jani válasza:
Ha igazán szerelmes vagy a párodba akkor nem csalod meg. És észre venné rajtad h mashogy viselkedsz stb.. Neméri meg de ugyis azt csinálsz amit akarsz.
2011. okt. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igazán szeretem az a baj, és tudom, hogy kb csak nyíltan tudnám megcsalni. de félek, hogy ha nem próbálom ki akkor később mondjuk 10 év múlva lesz ez, és mivan ha akkor már nem tudom megállni, mert mondjuk akkor már nem lesz ilyen nagy szerelem, csak szeretet?
2011. okt. 4. 21:44
 5/10 Ottesz ***** válasza:
Na látod, azt kell eldöntened mi fontosabb? A mi lenne ha, vagy a párod. Privát véleményem, hogy mélyen gondolkodj el, és legjobb belátásod szerint dönts.
2011. okt. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha már ilyenek kavarognak a fejedben, az már rossz jel. Nem azt mondtam, hogy ne játssz el a gondolattal. Csak mivel Te már túl estél azon a bizonyos határon így azt kell mondanom, hogy döntened kell sürgősen. Mert az rendkívül gerinctelen húzás lesz ha megcsalod a párod. Aztán lehet két szék közül a padlóra esel...
2011. okt. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szereted a barátodat,de azért kiprobálnád a megcsalást???hallod te miket hordasz ossze??
2011. okt. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Előbb szakíts a barátoddal, és utána jöhet a fekete srác! Vagy ne szakíts és ne csald meg!! mert az egy nagyon gerinctelen dolog!!! Gondold el neked hogy esne ha a barátod a hátad mögött mással...?!
2011. okt. 5. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Legtöbbeteknek igaza van. Igen, tudom, hogy a helyes döntés a barátom mellett maradni,mert ő az igazi. De annyira bánt ennek a srácnak a jelenléte is már, mert tetszik de ez csak egy fellángolás. Hogy bírnám őt lekapcsolni?
2011. okt. 5. 13:42
 10/10 anonim ***** válasza:
Keresd meg rajta a gombot és kapcsold le!!
2011. okt. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!