Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vele maradjak vagy sem?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel már 3hónapja együtt vagyunk. Tegnap megtaláltam pár levelét amiben az expasijának írta hogy szereti és hiányzik neki. És más pasikkal is levelezgetett.

Szerintem meg is csalt már. Az a baj hogy nagyon szeretem és eddig megbíztam benne és nem szeretném elhagyni pedig lehet ez lenne a helyes döntés. Szerintetek vele maradjak vagy pedig adjak neki még egy esélyt?


2011. aug. 30. 16:37
 1/6 A kérdező kommentje:
javítok: ne adjak neki még egy esélyt*
2011. aug. 30. 16:38
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Előbb tudd meg biztosan, hogy megcsalt-e és hogy akkor írta a leveleket amikor már jártatok.

Ha tényleg megcsalt, hagyd el, jobbat érdemelsz!:)

2011. aug. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen sajnos akkor írta a leveleket mikor már együtt voltunk. És pár hete is írogatott.
2011. aug. 30. 16:42
 4/6 anonim ***** válasza:
kérdezz rá.simán.biztos elszégyellné magát.kérj magyarázatot!
2011. aug. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Holnap megyek hozzá és megbeszélem vele a dolgokat.
2011. aug. 30. 16:51
 6/6 Toborc ***** válasza:
Kérdezz rá! Állítsd sarokba! vagy először kérdezd meg hogy szeret-e? és hogy minden olyan e mint régen mert te nagyon szereted és ilyesmi amiböl már rájöhet h tudsz valamit ha szépeket mond és nem hiszel neki akkor mondd el hogy megtaláltad a leveleket és hogy mi volt az stb és beszéljétek meg hogy mi legyen
2011. aug. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!