Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám magamról levakar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám magamról levakarni a fiút?

Figyelt kérdés

Már 1 hónapja ismerjük egymást és állítólag szerelmes belém.

2x elmondtam neki hogy hagyjon békén...' éve nem volt csaja és nagyon ki van éhezve és barátnőmre is rászállt. Meg mondta barátnőmnek hogy Ő akkor is tovább fog próbálkozni.


2011. jún. 9. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Feküdj le vele aztán már nem leszel érdekes
2011. jún. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pasizz be,és kérd meg,hogy üsse le! XD
2011. jún. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De ő nem olyan macsó típus hanem olyan aki udvarol.
2011. jún. 9. 15:52
 4/4 anonim válasza:

Nekem is vmi hasonló volt. Még mindig koslat utánnam.

Az egyik barátnőm is megtettszett neki miután nagy nehezen levakartam magamról. Örültem neki végre szabadság. nem zaklat a leveleivel, de a csaj is kiadta az útját és most újra nekem ír és udvarol. folyton bizonygatni akar nekem. Pedig jól tudja hogy nekem már más tetszik. De ha elmondom, hogy nem akarom vele újra kezdeni akkor mérges lesz, mert azt hiszi meg akarom bántani pedig csak egyenes akarok vele lenni és elmondani amit gondolok.

Borzalmas, mert utálom ha vki utál. mindenkivel nagyjából jóba akarok lenni. ja és ahb a tortán hogy azt hajtogatja, hogy az előző csajjal azért nem jött neki össze, mert még nincs túl rajtam. Szánalmas, de szerencsére nemsokára elköltözöm és engem végre békén hagy.

2011. jún. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!