Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Mi a véleményetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Mi a véleményetek a magassarkúkról?

Figyelt kérdés
mi jut eszetekbe ha hirtelen megláttok egy magassarkús csajt /és persze jól is áll neki és tud menni benne/? "ribis" vagy "uhh de szexi"... szoval? :)
2011. jún. 9. 16:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Szexinek akar látszani. Ennyi. Pl én se akarok ijesztő lenni, ez egy szándék, nem ez alapján szólítom le a csajt.
2011. jún. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szemben sok ferfival, nekem vilageletemben a lapos cipok tetszettek, es talatam szexinek a nokon. Vannak olyan alkalmak, amikor kotelezonek mondhato a magassarku viselese, az ilyenkor hordott ruhakhoz sokszor nagyon jol mutatnak viszont a magassarkuak.
2011. jún. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen Úh, szexi. Ha harisnya is van rajta, akkor elkezdek gondolkozni és találgatni, hogy combfix-e.

Ha nyitott a cipő magassarkú eleje (és nem szandál) akkor bedig broáf.

2011. jún. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó lába van : uhh de szexi
2011. jún. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%

elegem van már, akárhányszor ránézek, főoldalon kis ablakban ennél a kategóriánál ezt látom, magassarkú.



igen nőies és nagyon bejön...

2011. jún. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
sztem jól néz ki, de nem mindenkinek, szal egy 170cm magas csajnak vagy egy 80kilósnak nem épp előnyösXD de ha alapból jó csaj, akk csak dob rajta kicsit:D 19/f
2011. jún. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó lába van, akkor már nem sokáig van az neki. De egyébként szexi, ja. Kár, hogy tönkrevágja a nők lábát.
2011. jún. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
72%

Éljenek a lapos cipők, nem vagyok valami magas, s nehogy már a járással legyen baja a nőmnek :D Mert néha nehéz szerintem... Főleg ha kirándulni szeretnék menni a nőmmel.... :D


mondjuk azokat a lányokat viszont nem értem, akik magassarkúban járnak, de mégse tudnak menni vele... kissé viccesek és szánalmasak, de szerencsére ők nincsenek sokan x)


20f

2011. jún. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha nem túl magas csak éppen kellően akkor az nagyon izgató tud lenni pláne ha jó nőn van rajta ;)

18/F

2011. jún. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%
szexi, de csak ha tud menni benne
2011. jún. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!