Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Srácok! Neked szexibb egy...

Srácok! Neked szexibb egy lányon a magassarkú, vagy laposban is lehet szexi? (pár kép a manapság menő magassarkúkról)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link] [link] &imgrefurl= [link]


[link]


[link]


most ne írjanak oylan lányok,h. pont alegcsúnyább cipőket tettem be, mert amiket látok mostanság az utcán ezeknél még jóval különbek is

srácok most ez komolyan szép nektek?:O


2010. máj. 14. 20:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb pasi magasról lesz@rja hogy milyen cipő van rajtad. Remélem nem bántottalak meg. :) De valakinél biztos ez a döntő.
2010. máj. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

aha

20/F

2010. máj. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:

Nekem az utolsó nagyon bejön:)

24/L és teljesen hetero vagyok:)

2010. máj. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
61%
a magasarkút azért nem ajánlom, mert a férfiak többsége az alacsonyabb lányokat szereti :D ja és többnyire le is szarják, hogy mi van a lábadon :)
2010. máj. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
egyetértek az első válaszolóval
2010. máj. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

még soha nem volt olyan, hogy a cipőt néztem volna egy lányon :) ez csak nektek ilyen mizéria, az meg, hogy mitől lesz szexi... nem gondolhatod, hogy egy cipőn múlik. :)


22/F

2010. máj. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

jajj ne már.. sza.rok rá, hogy milyen cipő van a lányon. Nekem még bejönnek ezek a szines tornacipő jellegűek a nőn.. [link]

(csak nem ilyen magasba)

Elég sokan hordanak ilyen sportos utcai cipőket mint pl: [link] (ezeket csípem)

2010. máj. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Tök mindegy. A cipő a nők mániája, egy férfi leszarja, csak a rutin miatt dicséri meg, mert működik.
2010. máj. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem sem a cipő érdekli a fiúkat (már akinél nem ez a fétis), viszont a magassarkútól formásabban feszül a vádli, a popsi, kecsesebben hajlik a derék. Lehet, hogy a srác nem tudja, mitől olyan szexis a nő, akit meggusztál, de bizony az emelt saroknak része van ebben, nézd csak meg magad a tükörben lapos és magassarkú cipővel (persze csak akkor érvényesül, ha közben egyenesen tartod a derekad).
2010. máj. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
70%
Viszont van egy fontosabb érv is a magassarkú mellett. És vak aki ezt nem vette észre. A nők testének megváltozik a súlypontja, ezért a fenekük jobban kidomborodik, ami akkor sem árt ha egyébként sem kicsi mert másképp áll. És a mell előre ugrik. továbbá, a gerinc oszlop, egy ragadozó tigrisére kezd emlékeztetni, a járás pedig kecsesebbé válik, mint a macskáknál, és én férfiként a magas sarok mellett vagyok.
2010. máj. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!