Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbiskedik a csaj, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbiskedik a csaj, aki tetszik, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tetszik egy lány, de elég fura dolgokat csinál. Ugyanott voltunk a barátainkkal "kocsmázni", és van egy drogos leszbi csaj a suliban, akiről mindenki tudja, hogy mennyire züllött. Ők osztálytársak és jóban is vannak, és smároltak múltkor ott a helyen. Nem zavarta őket, hogy mindenki nézte őket..és azóta tök sokan pletykálják róluk, hogy járnak, mert a folyosón a csaj megöleli a csajt, aki tetszik nekem, meg olyan leszbisen viselkedik vele. Most nem tudom, mit tegyek, nagyon tetszik a lány, de ez kicsit ledöbbentett. Meg állítólag neki se ez az első ilyen dolga. Szerintetek mit tegyek?

17F


2011. jún. 9. 17:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
16%
Engem felizgatna :) Kilátásban egy hármas :D :D
2011. jún. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Keress másik csajt. Ő nem csak a leszbiskedés miatt nem ideális partner. Ha nyilvánosan, kocsmában csókolózik, akkor nem egy magas érzelmi színvonalú valaki.
2011. jún. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Smartguy86 ***** válasza:
93%
Másodiknál a pont! Hagyd a csába, nem éri meg ilyennel kezdeni. Az a csaj egy hülye kis lotyó.
2011. jún. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ezt hagyd a fenébe, a második és harmadik válaszoló megmondta, hogy is van.


17/F

2011. jún. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem érdemes az ilyen lánnyal foglalkozni. Ha már smárolt egy másik lánnyal, valószínűleg tetszik neki a dolog.
2011. jún. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Á de ő nagyon okos, meg szép. Meg ami a lényeg, hogy nem ribi, mint a korombeliek többsége. Csak ez a dolog..egyszer történt meg, mert akkor ivott többet, de ennek ellenére tök furán viselkednek egymással, mindig egymáson lógnak, meg hát a pletykák..
2011. jún. 9. 18:21
 7/11 anonim ***** válasza:

"Á de ő nagyon okos, meg szép."


Az egy dolog, hogy szép. Okos? Biztos?


"Meg ami a lényeg, hogy nem ribi, mint a korombeliek többsége."


"Ugyanott voltunk a barátainkkal "kocsmázni", és van egy drogos leszbi csaj a suliban, akiről mindenki tudja, hogy mennyire züllött. Ők osztálytársak és jóban is vannak, és smároltak múltkor ott a helyen." --> ugyanolyan, mint a korodbeliek többsége


"egyszer történt meg, mert akkor ivott többet" --> akkor mégsem olyan okos

2011. jún. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát az a dolog egyszer történt meg..mert nem szokott inni és megivott 1 sört és máris beállt tőle, a leszbi csaj meg kihasználta a helyzetet. Amúgy nagyon okos, meg mindenki tiszteli, csak emiatt most elkezdtek róla pletykálni..
2011. jún. 9. 18:30
 9/11 anonim ***** válasza:
Ahamm, ahamm, kihasználta. Azért viselkednek egymással így most.
2011. jún. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát apám, én se bírom az alkoholt és és is smároltam már csajjal csaj létemre régen, de ahhoz jóval több kellett nekem is egy sörnél. Úgyhogy inkább hagyd a mentegetését. Majd ha legközelebb élesben kúratja magát a krimó közepén, arra is azt mondod, hogy "de ilyen csak egyszer volt"?:D
2011. jún. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!