Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit is takar igazából a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit is takar igazából a "flört" fogalma? Mit jelent?

Figyelt kérdés
Pontosan mire mondják? Mert sztem kicsit túl szűk értelemben értelmeztem. Vagy túl tág értelemben, de majd csak megmondjátok...
2011. jún. 9. 21:16
 1/5 anonim válasza:
66%

Google-->Flört jelentése-->I. találat Wikipédia

Fájt talán megkeresni?

A flört angol szó, jelentése: szerelmi játék, játékos, könnyed udvarlás, illetve ennek elfogadása. Önbizalmat ad, feltölt energiával, kiteljesíti nőiségünket/férfiasságunkat.

2011. jún. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A google-n kívül is van élet!

A flört futólagos szerelmi kapcsolatot, nem komoly udvarlást, kacérkodást jelent.

2011. jún. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább gyakorlati értelmét keresi a kérdező.

Kacérkodást, kacsingatást, cserfes csipkelődést, csábos mosolyt...:)

2011. jún. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

szóval a "bújtatott" kifejezése a tetszésnek, az is ide tartozik?

volt régebben egy német könyv, abban voltak képek és össze kellet párosítani kifejezésekkel, és az egyik kifejezés a "flörtölés" volt, de egyik képhez sem stimmelt sztem, akkor zavarodtam össze.

2011. jún. 9. 21:35
 5/5 A kérdező kommentje:
egyébként rögtön gondoltam, hogy a google-val fognak jönni egyesek vagy azzal, hogy ilyet nem tudni, micsoda buta vagyok, stb...
2011. jún. 9. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!