Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tizenéves mutogatós lányokról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tizenéves mutogatós lányokról mit gondoltok?

Figyelt kérdés
ÁLtalában meztelenül webkamerán szoktak ilyeneket produkálni vagy közösségi oldalakra rakják fel a nemi szervüket főként lányok.
2011. jún. 10. 12:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a borzasztó,h nem is veszik észre mennyire megalázzák saját magukat ezzel.Van az a tündérmackó nevű oldal-ha jól emlékszem-,szomorú,h sok lány azt hiszi,ettől lesz felnőtt,ettől lesz menő,vagy nem is tudom mit gondolnak.Igaz,h már nem vagyok kamasz,van két kicsi lányom,de őket úgy akarom nevelni,h ne adják le magukat ennyire,mert aki saját magát nem tartja semmire,azt mások sem fogják.
2011. jún. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez a szüleik hibája, akik nem foglalkoznak azzal, hogy mit csinál a lányuk, csak lerázzák őket. Olyan is előfordul, hogy nem magyarázzák meg a szülők, hogy mi miért jó vagy rossz, csak tiltanak. Ezek a lányok nem kapnak otthon szeretetteljes törődést és figyelmet.
2011. jún. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fejlövés..
2011. jún. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nem tudom, én soha nem tenném meg. hihetetlen, hogy valaki azt higgye, hogy ez nem negatív dolog :( dühöt szít bennem az ilyen.

16/L

2011. jún. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Eddig ilyenekbol csak faket talaltam ami mogott egy vén faszi ül természetesem :)
2011. jún. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hogy miért nem tudok én ilyenekkel összefutni :/
2012. szept. 20. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kiváncsi lennék rájuk! Merre járnak?
2013. máj. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!