Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy fiu nezesebol ra lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiu nezesebol ra lehet jonni, hogy tetszem-e vagy sem?

Figyelt kérdés

Rajtakaptam az egyik fiut, amint eppen engem nezett, es a nezesebol ugy ereztem, hogy tetszem neki; illetve mindig keresi velem a szemkontaktust. A multkor beszelt velem meg az egyik kozos ismerosunkkel, es vegig az en arcom nezte, meg a szemem.

Amugy a fiu 30 eves, en pedig 18.


2011. jún. 10. 13:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha folyamatosan "stíröl", akkor biztosan tetszel neki. Egy esetben nem, ha csak te érzed, hogy állandóan néz. Velem már volt ilyen.
2011. jún. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha bemesélném magamnak, hogy engem bámul, akkor nem kapnám rajta többször is, hogy engem néz. Vagy nem? Plusz, az egyik bulin beszélt és folyton engem nézett, de olyan sunyin....
2011. jún. 10. 13:36
 3/6 Szupermókus ***** válasza:
áhh csak egy akcióra vágyik ;)
2011. jún. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha sunyin nézett felkerülsz napiszarra/azparára. Csak óvatosan.

De a fiú, aki mér elég régen férfi, szerintem mindent megtett, hogy rajtakapd. Tetszel neki. De lehet, hogy azért bámul, mert te is nézed, hogy néz-e téged. :)


Beszélgess vele, a mozdulataiból és szavaiból úgy is megtudod, hogy tetszel-e neki és ha igen, mennyire.

2011. jún. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Beszelgettem vele. Hat mit is mondjak, teljesen ram volt kattanva, bokolgatott 1000-rel, viccelodott, simogatta a karom, meg egyszer hozzaert a terdemhez, odahajolt kozel hozzam, illetve megfogta a derekomat.
2011. jún. 10. 14:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Megnyugtatlak(ha már úgy is csak ezt akartad): Tetszel neki, igen, jól sejtetted. :)
2011. jún. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!