Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Titeket nem zavar, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket nem zavar, ha egy csaj rátok mosolyog és a szemez veletek az utcán?

Figyelt kérdés
Ha nem tetszik nektek a csaj,akkor se zavaró ez?Én olyan szívesen rám mosolyognék mindenkire,de attól félek,hogy idiótának fognak tartani emiatt.
2011. jún. 10. 15:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem zavar. Jó kedvem lesz tőle.


21/F

2011. jún. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Engem nem zavarna, de lehet kényelmetlenül érezném magam, mert akár azt is gondolhatnám, hogy bejövök neki, viszont én nem lépek, mert nem jön be az illető hölgy vagy van barátnőm és felmerül bennem, hogy ezért a tétlenségemért egy balfácánnak néz, az aki éppen rámmosolygott. Szal, mégis kényelmetlen lenne a szitu. üdv :-)
2011. jún. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez egyáltalán nem zavaró ha egy lány mosolyogva megy végig egy utcán, sőt kifejezetten jól áll a lányok többségének és másokat is jó kedvre derít.

18/F

2011. jún. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én szivesen szemeznék veled rég nem volt már kivel.. esetleg egy meg beszélt helyen meg beszélt idöben ?:P
2011. jún. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha valakinek a szemébe nézel és rámosolyogsz, az elég egyértelmű közlése annak h bejön neked az illető, de egyáltalán nem gáz, ha ezt megteszed akkor már csak a férfi oldaláról kell várnod a lépést. :P
2011. jún. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát én például örülnék neki :) Lenne egy jó napom :)


20f

2011. jún. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!