Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak engem zavar, ha egy csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem zavar, ha egy csaj "csá"-val köszön?

Figyelt kérdés

Akárhol vagyok (akár élőben, akár neten járok), baromira tud irritálni ha egy csaj úgy köszön rám vagy köszön el hogy csá

ez szerintem baromira nem nőies

ráadásul egyre kevésbé állom meg hogy kínomban ne szóljak rá emiatt a (gyakran vadidegen) csajra



ti ezzel hogy vagytok?


16/f


2010. júl. 1. 18:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

én nemcsak csajon,de pasin is nagyon rühellem.

szerintem nem valami szép köszönés,én úgy veszem észre ebből,hogy olyan lenéző vagy olyan nem tőrödöm...:/

nem tudom miért nem lehet úgy köszönni,hogy szia- sokkal szebb:D

2010. júl. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
szerintem jogos , engem is zavar...
2010. júl. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
első: csak a szia meg akkor fura ha srác srácnak köszön :/
2010. júl. 1. 18:36
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

még a hello is sokkal jobb,mint a csá...

engem is nagyon tud irritálni,hogyha így köszönnek.

2010. júl. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
29%
Engem ez nem zavar egyáltalán. Inkább olyan vagánynak hangzik. Nem kell mindenben a hibát keresni. Fiatal vagy még, tehát lazábban kezeld a dolgokat. Ilyeneken kiakadni ráérsz még 20-30 év múlva is. Nem érzem azt, hogy ez a köszönés olyan bunkó volna.
2010. júl. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Én csao-t vagy csaw-csaw-ot meg helót köszönök fiúnak,lánynak szia vagy helo
2010. júl. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Engem jobban zavar az amikor a "menő" srácok pusziszkodnak mint a jólmegkúrt b uzik
2010. júl. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
49%

Minek kell ezzel foglalkozni??

Engem teljesen hidegen hagy...

Csovi-csovi Dzsászper.

2010. júl. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Engem zavarni nem zavar, de nemis nagyon szoktak úgy köszönni..mert ha sziát köszönök, akkor ők is azt köszönnek :D

de pl. van egy jó barátnőm akivel msnen beszélgetünk és néha csá-t köszön (de direkt :P) és ezen szoktunk hülyülni:D xD (mert szerinte se valami nőies csá-t köszönni :D) 16f

2010. júl. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

én szoktam fiúknak és lányoknak is köszönni "csá"-val, közben mosolygok utána puszi és ölelés mert jóban vagyunk. sztem ez egyáltalán nem a szótól, sokkal inkább a hangnemtől függ.

és am azon gondolkoztál már, hogy ha "szia"-val köszönök és bunkó hangsúllyal akkor az dettó ugyan ez a dolog:D? nem a szótól függ.

és csatlakozom egy előbbi válaszolóhoz, én is rohadtul rühellem ha 2 srác puszival köszön...blee...miért nem tudtok inkább kezet fogni:O?

2010. júl. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!