Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyik srác állandóan fogdoz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik srác állandóan fogdoz, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Már az ofő,nek szóltam azt mondta rúgjam tökön vagy valami

de ak is csinálja.. anuynak nem akarok szólni..de már kezd elegem lenne ( nem csak engem tapiz)


2011. jún. 10. 21:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szem, orr, halánték, ágyék, gége, borda, térd... Ezekre üthetsz-rúghatsz nyugodtan izomból, biztos hogy abbahagyja...
2011. jún. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
mond meg neki, hihetetlen mi ? vagy adj 1 pofont aztán legalább abból tanul, ha a többiek lenézik miatta.
2011. jún. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha semmiképpen nem akarsz szólni anyukádnak, mondd meg az OF nek hogy nem hagyja abba, és legyen szíves beszélni a fiúval.. Ha így sem hagyja abba akkor jöhet az első válaszoló tanácsa:)
2011. jún. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
már ezerszer felpofoztam,egszer lett neki egy kissebb monoklija is e akkor is folytatta
2011. jún. 10. 21:53
 5/15 tetro ***** válasza:
vagy mutasd meg neki, hogy csinálja úgy, hogy neked is jó legyen
2011. jún. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
18%
Fogdozd vissza, vagy tanulj meg írni! Amúgy szerintem ha durván rászorítasz a tökeire, abbahagyja. A torkát/szemét nem javaslom, abból baj lehet.
2011. jún. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
50%

1 tényleg tanulj meg írni!

2 szólj anyádnak és tegyetek feljelentést a srác ellen, ill. az osztályfőnök ellen. Srác ellen: szexuális zaklatás, az osztályfőnök ellen meg azért mert szarik a problémára.

2011. jún. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
69%

21:57-nek igaza van! Vagy szólj nekem, elintézem, 2 év gyúrás azért...:D

Amúgy rúgd tökön izomból...utána abbahagyja, vagy a rosszabbik eset hogy suli után elkap:S

2011. jún. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
szilvás buktát mert azt szeretem!
2011. jún. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mondd meg ki az, majd én elveszem tőle a kedvét ;)
2011. jún. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!