Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik ilyen? (kérdés túl rövid)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen? (kérdés túl rövid)

Figyelt kérdés

Táncos vagyok,és most beleszerettem egy szintén táncos srácba....A szörnyű az hogy még csak láttuk egymást,sosem beszéltünk...Lehet nem is fogunk...Bár 50-50% az esély...

Azt álmodtam hogy átöltet,és éreztem is.Pedig még nem történt meg!Ma rázott a hideg,és megint éreztem azt,mintha ott lenne mellettem és akkor már nem rázott a hideg...Folyton rá gondolok,de mégis azt mondom nem vagyok belé szerelmes,pedig igen,csak úgy szeretném hogy a környezetem ne tudja,hülyének néznének!

Szóval létezik ilyen szerelem???Olyan hogy érzem hogy ott van,pedig még sosem volt ott?!Talán ő is szeret,így ismeretlenül,hogy még csak közösségi oldalon láthatott,és esetleg ha rám figyelt,akkor a "valóságban" is??


Kérlek írjatok,kérdezzetek,nem tudom van e ilyen,és esély van e ilyenre...


Köszönöm előre is!


2011. jún. 10. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Van, hogyne lenne. De csak a különösen hülye emberek csinálnak ilyet.
2011. jún. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha találkoztok még valamikor, akkor próbálj meg beszélgetni vele. Sosem tudhatod, hogy egy beszélgetés mit 'indíthat el'. :)
2011. jún. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első:Hát köszi,de ezzel újat nem mondtál:)

Második:Köszi,nem lesz egyszerű,de megpróbálok ,egy-kettőnél többször nem fogom tudni látni,max. ha tényleg lesz valami

Köszönöm válaszaitokat!

2011. jún. 11. 13:50
 4/5 anonim ***** válasza:

Szorítok Neked! :)

2.

2011. jún. 14. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm majd 25-én este szoríts de nagyon:)
2011. jún. 14. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!