Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akarhat egy 30 eves ferfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat egy 30 eves ferfi az elettol, ha se komoly kapcsolata nincs, a szuleivel lakik, sokat jar sorozni a haverjaival, es egyedul egy kocsija van (BMW)?

Figyelt kérdés
2011. máj. 30. 15:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem egy mozgássérült igazolványt, minden BMW-s olyanra vágyik.
2011. máj. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Elso! Remelem tisztaba vagy vele, hogy hulye vagy!! Az az igazolvany inkabb neked kene!!
2011. máj. 30. 15:06
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem értelek...


1. Most, hogy komoly kapcsolata nincsen, ez szemrehányás, vagy mi?


2. A szüleivel lakik... képzeld, a mai világban van, hogy 30 évesen sem adatik meg mindenkinek, hogy teljesn külön lakásra.


3. Hogy sokat jár szórakozni az lehet, hogy következmény, hisz, ha nincsen komoly kapcsolata, mi ösztönözné arra, hogy ne járjon szórakozni?


4. Van egy BMW-je van, ami nem biztos, hogy saját vagyonra vall. De komolyan, mit várnál el egy 30 éves, átlag férfitól? Palotát?

2011. máj. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Kérdező, nálunk minden BMW-Mercedes-Audi szélvédője mögött van egy mozgássérült igazolvány, gondolom ez minden ilyen autót birtoklónak az álma.
2011. máj. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
BMW-re (+ fenntartására) van pénz, de szülőktől elköltözni büdös... aki 30 éves koráig nem nőtt fel, később se nagyon fog.
2011. máj. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem saját lakást, és komoly kapcsolatot, csak nem tud továbblépni.

Mondjuk első körben el kéne adnia a kocsit.

2011. máj. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

mi közöd hozzá?

semmi más bajod nincs? feltétlen bele kell szólni a másik életébe? milyen jogon?

2011. máj. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
TAlán lehet van adóssága vagy gyűjti a pénzt egy normális házra.Tudod van sok férfi aki megveszi a házat de nem tudja berendezni meg szépítgetni rajta mert elfogyott a pénze!Tudod milyen árban mozognak a ház árak?Én nem ítélem el,azt ítélem el amikor 30 pár éves házaspárok a szülőknél laknak +még gyerek is.De szerintem nem ez alapján kell ítélni embereket!Te is kerülhetsz ilyen helyzetbe,sőt még rosszabba is!
2011. máj. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha valóban semmi más nem érdekli, semmije sincs, akkor ő sem tudja.
2011. máj. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem tök nyugodt élete van. Valószínűleg boldogabb is mint azok a férfiak, akik két munkahelyen nyomják, hogy eltartsák a családot, meg bajlódnak az asszonnyal. Elsörözget, csajozgat a bömössel, anyuci főz-mos-takarít.
2011. máj. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!