Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy belém szeressen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy belém szeressen?

Figyelt kérdés

Az egyik fiú barátomba teljesen belezúgtam és ő bevallotta hogy 1 nagyon kicsit tetszem neki,de én nem merem elmondani hogy szeretem.

Mert ha járnánk is balhé lenne mert a volt legjobb barátnőmmel járt...Csak éppen engem már nem zavarna mert már nem vagyunk barátok.

El szeretném érni hogy szeressen engem a fiú de nem tudom hogy hogy csináljam...Segítenétek?Akkor most elmondjam hogy szeretem vagy inkább ne,mert már volt ilyen balhé is hogy az egyik barátnőm elmondta hogy szerelmes vagyok belé de én pedig azt állítottam hogy nem igaz és ő még most sem tudja hogy kinek higgyen...Akkor még most mondjam el hogy szeretem míg nem nekem fog hinni?


2011. jún. 11. 08:03
 1/6 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2011. jún. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
15
2011. jún. 11. 08:30
 3/6 anonim ***** válasza:

Elmondanad h hivnak?:D

Lehet tudom h ki v:D Amugy elmondhatod nyugottan mivel ugyse lenne masnak fogalma semmirol:)

2011. jún. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sallai Gabriella...
2011. jún. 11. 15:36
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor nem te v:D

Azert koszi en csak a Keresztnevedre voltam kivancsi:)

2011. jún. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nm mert te ki vagy??már bocsi h igy kérdem meg de hogy hivnak??
2011. jún. 13. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!