Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van esélyem arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esélyem arra, hogy belém szeressen ezután? Vagy őt sosem fogja elfelejteni?

Figyelt kérdés
Jelenleg randizom egy sráccal néhány hete. Már régebbről ismerjük egymást. Az a helyzet, hogy volt egy lány 2 évvel ezelőtt, akivel összejött, de mivel a lánynak volt már hosszabb ideje barátja, ezért visszament a barátjához. Egyik nap beszélgettünk a sráccal és elkezdte mesélni, hogy ez milyen szomorú történet, azóta nem is beszélnek, pedig ő volt az egyetlen, akibe szerelmes volt stb stb. Nekem ez kissé rosszul esett, mert velem randizik, nem a volt szerelméről kéne áradoznia. Mindig bókol, de többnyire úgy, hogy az a bók vagy arról szól, hogy szexi vagyok vagy arról, hogy meg akar csókolni, mert gyönyörű vagyok. Néha azt érzem, ez csak azért van, mert vonzó vagyok számára, de nem tudna belém szeretni. Nagyon bizonytalan vagyok, fogalmam sincs, mit miért tesz. Talán még mindig szereti azt a lányt. Azt tudni kell, hogy az a lány a szerénység, kedvesség megtestesítője, míg én vagyok a "vonzó lány" velem szemben. Ezért is félek, hogy mivel én nem az a tipikus megértő jó kislány vagyok (na nem erkölcsileg, hanem kicsit viharosabb természetem van), ezért hozzá fog majd húzni a szíve. Szerintetek miért beszélt a volt szerelméről? Ez azt jelenti, hogy nem akar meghódítani?
2010. dec. 4. 21:15
 1/7 A kérdező kommentje:
*vele szemben
2010. dec. 4. 21:19
 2/7 A kérdező kommentje:
Légyszí, nekem is válaszoljatok már, fontos..
2010. dec. 4. 21:31
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne legyél türelmetlen.


Ha bizonytalan vagy, annál nincs roszabb. Sem magadnak, sem másnak(neki) nem teszel jó így. Vagy elhiszed, hogy téged akar szeretni, vagy nem hiszed el, és nem találkozol vele. A döntés a kezedben. Konkrétan: van rá esélyed, hogy megszeressen, de akkor ne így állj hozzá, hogy mintha versenyezned kellene a múltbélivel, hanem hitesd el vele, hogy kell neked.

2010. dec. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De szerinted akkor nem fogja azt hinni, hogy odavagyok érte? Mert nem akarom, hogy azt higgye, engem megkaphat és nem rendes kapcsolatra vágyom. Bár azt már észrevette, hogy nagyon büszke vagyok és van tartásom.
2010. dec. 4. 22:02
 5/7 Janika89 válasza:

Ha 2 év után is arra a csajra gondol, akkor szerintem nincs sok értelme együtt lennetek. Én is sokkal szerelmesebb voltam egy lányba annó mint a későbbi barátnőmbe,de amint összejöttem a barátnőmmel az előző lányt már el is felejtettem. Ezzel csak azt akarom mondani ha igazán szeretne nem áradozna neked még 2 év után is az excsajáról.. Ha neked jó hogy csak a szex miatt vagytok együtt akkor folytasd a kapcsolatot, ha igazi kapcsolatra vágysz akkor szakíts vele még mielőtt jobban beleszeretnél...


21F

2010. dec. 5. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem járunk és még nem szexeltünk. Meg nem is akarok nyilván úgy, hogy ha nem tudom, hogy valóban érdeklem.
2010. dec. 5. 17:09
 7/7 Janika89 válasza:
Ha jól értem 2 éve szakított vele és még róla áradozik? Ha így van én hanyagolnám...
2010. dec. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!