Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem. Mit gondol rólam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem. Mit gondol rólam szerintetek? Szeret? :O

Figyelt kérdés

3 éve a suliban piszkált egy srác,bunkózott.elhívtam a folyópartra h beszéljek vele h miért csinálja ezt.elmentünk sétálni,aztán megcsókolt és adott virágot is.ő ekkor 11 éves volt és 12.

pár napra rá nem szólt hozzám és úgy csinált mintha nem történt volna semmi.

én azóta a sétálás óta iszonyatosan bele vagyok zúgva,nem tudom elfelejteni...

a három év alatt (ami eltel_) nagyon sokat bántott,pl.ha beszéltünk msn-en akk átmásolta másnak a beszélgetést vagy bunkó volt és nem értettem.

aztán tavaly mikulásbulin (xDD) megcsókolt...

aztán elkezdett fogdosni...bevallom nagyon jól esett mert úgy éreztem törődik velem vagy nem is tudom...

d más lányokat is fogdosott és ez iszonyatosan féltékennyé tett...:(

aztán osztálykirándulás...aludtam az ágyon és éreztem ahogy simogatja a hajamat :$ :DD annyira jó volt...

a három év alatt volt 2 távkapcsolatom is az alatt "elfelejtettem" őt...

aztán amikor "szakítottam" a távk. barátommal akk megint megszerettem...

tegnap este banketten beszéltem vele vagyis majdnem...:(kihívtam az udvarra elkezdtünk dumálni,megkérdeztem h égis mi ez az egész h bunkó aztán kedves aztán megint bunkó...

már majdnem elmondta amit akart amikor az osztálytársak elvitték mellőlem bulizni :(

nem tudom miért szeretem ha ilyen gonosz volt velem .(

nagyon elkeseredtem h nem tudtam kideríteni mit gondol rólam..:'( rengeteget szoktam sírni miatta és próbáltam megutálni de nem megy :::::::::::::'(

segítsetek létszi...:'(


2011. jún. 11. 10:13
 1/4 A kérdező kommentje:
bocsi 15/L
2011. jún. 11. 10:15
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen szeret, csak még kis fiatal idióta, és nem tudja kimutatni az érzéseit normálisan


19/f

2011. jún. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
úristen h meg vagyok könnyebbülve...:DD köszi :DD
2011. jún. 11. 10:24
 4/4 anonim válasza:

szerintem is szeret...:D


de azért már ha itt van a nyár hívd el pizzázni, vagy strandra vagy csak sétálni és újra kérdezz rá,ha viszont meg csókol a kérdés előtt, tui hogy szeret..:D/teljes siker..^^/


amúgy ha járnátok is szerintem akkor sem lenne túl sokáig, hisz még fiatalok vagyunk, tombolunk mint az őrültek..:D


15/L

2011. jún. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!