Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy pasi azt mondja neked,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi azt mondja neked, hogy szeret, de nem tudja eléggé kimutatni az érzelmeit, pedig szeretné, és fél hogy emiatt elveszít, meg hogy néha arra gondol, hogy mi többet érdemlünk az mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Tényleg komolyan gondolhatja? Lehet frusztrált vagy fél a csalódástól? Volt már rossz tapasztalata.

És ha felhívom akkor mondja nehogy sok legyen a számla, meg hogy nem muszáj reggel az ő buszával mennem melózni nehogy miatta legyek fáradt, úgyis tudunk találkozni hétvégén, akkor tényleg őszintén mondhatta?


2010. nov. 9. 17:15
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
lehet azt akarja, hogy hiányozzon nekem, vagy azt hogy ne legyen sok nekem az hogy teper utánam, vagy csak azért nem beszélünk sokat, mikor én hívom, mer ő akar keresni, mer ő a féfri és frusztrálja? De néha jólesne neki ha írnék, mert volt hogy csak ő keresett, én nem adtam életjelet magamról és mondta h mért nem írtam neki (mivel megszokta)
2010. nov. 9. 17:17
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Fél a csalódástól!Tapasztalat!Én se merem kimutatni az érzelmeimet,mert egyszer egy lány azt mondta,hogy nyálas vagyok...:(
2010. nov. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

de tudja hogy én nem olyan tipus vagyok hogy lenézzem ilyenek miatt, ha tényleg meg akar tartani,m örömet okozni, és tudja h ez engem zavar, és hogy ráment egy kapcsolata, és nem akrja h bekövetkezzen (igaz ő szakított, de elvileg lány érdekében) akkor nem értem mért nem tesz ellene. És mért mondja azt hogy nem TUDJA kimutatni, vagy akarja valaki vagy nem. Ha szeretünk valakit akkor ölelgetjük,m csókolgatjuk, ezt ő is meg tudná tenni, sőt mikor találkozunk akkor meg is teszi. Bár inkább mikor sok emebr közöt vagyunk, vagy melóba, buszon, akkor nem. De felvállal barátai rokonai előtt, tudnak rólam.

Néha lelkesnek látom néha nem. Mondta bármi lenne elmondaná. Azt hittem valamit nem mer elmondani, vagy pedig szimplán nem tudja mit akar. Azt mondta mikor rákérdeztem, hogy nem tudja tud e valaha szeretni, (nem engem hanem amugy) és azt hittem lehet nem szerelmes belém, de aztán kijavította, hogy szeret, különben nem lenne velem, és nem keresett volna, hanem azt nem tudja, hogy valaha is képes lesz e kimutatni az érzéseit, úgy hogy én is érezzem annyira, amennyire valójában szeret.

2010. nov. 9. 17:34
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok,mint ez a férfi...:(

Én se tudom kimutatni az érzelmeim,pedig most is szeretek egy lányt,de titokban,mert sajnos ő volt az,aki nyálasnak nevezett...:(

2010. nov. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Előző válaszolóm! ovis dolog ezen megsértődni, szerintem ne adj arra, mait mond, a lényeg az, hogy nem tetszel neki? Lehet a magabiztos idősebb pasikat kedveli. hány éves vagy?
2010. nov. 9. 18:48
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
19 vagyok,de az érzelmek manapság már nem számítanak?:(
2010. nov. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
ezt mért kérded?
2010. nov. 9. 20:54
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert azt veszem észre,hogy manapság egyre inkább a full extrás menőcsávók kellenek a lányoknak,minimum félmilliós havi fizetéssel...Ez a tapasztalatom!Ja és a kigyúrtság is követelményük!:(
2010. nov. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

na de ez hogy jön most ide? nekem nem az a fontos, hogy kigyúrt legyen, sőt az nem is tetszik, én rendes megbízható pasit szeretnék, és a párom olyan. Nem számít mennyit keres, meg az sem baj hogy nincs kocsija, vagy nem tud úszni, én imádom őt. Nem kell általánosítani, mi is

mondhatnánk hogy a legtöbb pasinak a nagy mellű, cicababa szilikon baba kell, a parti libák, de ez sem igaz.

2010. nov. 10. 16:39
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én azt veszem észre,hogy igen csak a menő pasik kellenek...Suliban is látom hogy a lányok azokkal járnak!
2010. nov. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!