Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lefeküdnél egy vadidegen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdnél egy vadidegen ellenkező neművel pénzért?

Figyelt kérdés

Indokold meg,hogy miért nem,vagy miért igen, a korodat és nemedet is odaírhatod,meg azt is,hogy mennyi lenne az az összeg amiért megtennéd.

(Nem azért írtam ki a kérdést,hogy így keressek valakit,hanem azért mert érdekel,hogy itt a GYK-n hogy álltok a témához.)


2011. jún. 11. 17:45
 1/10 anonim ***** válasza:

pénzért sosem mert az elveim ellen van,ingyen bárkivel,akivel tudom,h lesz folytatás.

22f

2011. jún. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Aha. Persze csak ha ő fizet :P És amúgy attól függ. Ha jól néz ki akkor ingyen is, de ha nagyon rusnya, akkor minimum 6 számjegy :D

19/F

2011. jún. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

ha jó a csaj, amolyan átlagos azaz számomra nem rossz akkor igen!!


DE! Csak ha nincs barátnőm persze.

2011. jún. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Semmiképpen sem feküdnék le ismeretlennel, főleg nem pénzért. Tartom magam ahhoz az elvemhez, hogy csak szerelemből létesítek szexuális kapcsolatot. Tehát NINCS az a pénz.

19/L

2011. jún. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem. Pénzért senkivel se feküdnék le, nem számít,hogy ismerem-e. És arra se volt még példa, hogy egy idegen első nap annyira megtetszik, hogy lefeküdjek vele.

Szóval én ezt nem tenném meg. :)

20/L

2011. jún. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Óóóó ilyenkor mindenki ezt mondja.


De a pénz nagy úr tud lenni!


Ide egy nő sem fogja azt írni, hogy IGEN!


De ha nem lenne pénze, és nem tudná fizetni a számlákat és utcáre kerülne mert nincs kiút, akkor bizony lefeküdne! DE még akkor is ha van hol laknia és van keresete egy átlagos kevéske.


De ha nem lenne pasija a csajnak és nem egy templomos szent szűz márja, akkor tuti belemenne, egy 7 számjegyűbe!


EZ ITT NET, NEM A VALÓSÁG!

2011. jún. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Utolsó, mért fáj az neked, ha nem mindegyik nő hajlandó lefeküdni pénzért? :)
2011. jún. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

nem fáj!


Csak a legtöbben , mint ahogyan én sem, nem tudják tudjuk, elképzelni azt hogy ha éheznünk kéne akkor mi mindent megtennénk pénzért...


De ne kerüljünk olyan helyzetbe, hogy ez kelljen.

2011. jún. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én lefeküdnék! Úgy 10ezret kérnék tőle.

25/F

2011. jún. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én lefeküdnék vele, de csak ha kicsit is szimpatikus minimum 100 000 Ft-ért!nem valami szép dolog, de csak 1 alkalom és szerintem ki lehet bírni (de csak akkor, ha nincs barátom). 18/L
2011. jún. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!