Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Telefonszámot személyesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Telefonszámot személyesen érdemes elkérni vagy a neten keresztül?

Figyelt kérdés
miért jobb így és úgy ?
2011. jún. 11. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
személyesen
2011. jún. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Személyesen jobb kapcsolatban élni vagy neten?
2011. jún. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
megértettem. elég volt ez a kettő.
2011. jún. 11. 20:53
 4/7 Moszuke ***** válasza:
irl
2011. jún. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem teljesen mindegy, hogy hol kéred el?? Személyesen is megkaphatod és neten is megkaphatod tőle akkor nem mindegy? Értem, hogy nem mindegy ha valaki busszal vagy autóval megy el valahova, de a cél egy és ugyanaz!!
2011. jún. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%

Én interneten keresztül nem szoktam telefonszámot megadni (sem egyéb ilyen jellegű dolgot).

Sajnos nem lehet tudni, hogy kinek adnám meg. Oké, hogy pl. rámír a srác, aki bejön nekem, de sosem lehet tudni, hogy tényleg az a srác, vagy más valaki. Lehet, hogy most paranoiásnak néztek, de jobb az óvatosság.

Szóval én inkább azt mondom, személyesen:)

16/L

2011. jún. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha még nem találkoztál vele soha akkor hogy találkozol vele személyesen? Egy faluban talán nem nehéz, de egy városban mobil nélkül például nehézXDXDXD Egy hosszabb ismerkedés után miért ne lehet megadni neten keresztül? Én elkértem számokat és magadták, hogy tudjunk beszélgetni illetve találkozni:) Nem volt belőle semmi baj:) csak a híváskölcség volt többXD Abban az esetben, ha még nem találkozott valaki, hanem csak neten ismerte meg azért találkozás előtt érdemes elkérni a számát! Nem fogják megölni vagy elrabolniXD
2011. jún. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!