Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14 éves fiu és 17 lány közt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves fiu és 17 lány közt működhet a kapcsolat?

Figyelt kérdés
2011. jún. 12. 15:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
77%
A tegnapi 15:45-ös kommentelőnek pedig üzenem, hogy egy 14 éves fiú és egy 17 éves lány se feltétlenül gondolkodik szexben. Szerintem a kérdést feltevő hölgyet kevésbé érdekli, hogy a fiúnak hány szőrszál nő a lába között, mint Téged... ;) Az, hogy Neked egy párkapcsolatról rögtön a dugás jut eszedbe, inkább Téged minősít. A kommented színvonalából ítélve még Neked sem szőrös...
2011. jún. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
74%
perszee osztálytársam 11 évesen járt egy 14 évessel vagy már 15 nem tom XD
2011. jún. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Próba,szerencse
2011. jún. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
58%

15:45 -nek melyik szava nem igaz? mondjátok már el okosok -.-

mert kb ő pont kimondta a lényeget, mert megnézném melyik intelligens 17 évesnek kéne 14 éves társ.. ebben a korban ez ég és föld. pláne ha lány az idősebb

2011. jún. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
48%
Dugd meg, aztán ha sikerült, akkor működik.
2011. jún. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Argloss ***** válasza:

15:45-ből mi nem igaz?

Egy 14 éves fizikailag teljesen alkalmas már szexuális kapcsolatra és akkor már borotva kell a csupaszsághoz.

Ha kiskoruktól ismerik egymást, akkor meg nem kell debilnek lennie hozzá, hogy szerelmes legyen... Más esetben sem feltétlenül...

2011. jún. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Sajnos nagyon ritka eset, amikor egy 14 éves passzolhat egy 17 éveshez. Ezt ilyenkor az összes 14-15 éves cáfolja persze (mert ő már miért ne lenne elég érett...) =P

De aki tapasztalat alapján beszél, nem csak alaptalan vélemény-ből, az tudja miről beszélek. Az életben mindig ezt látom, hogy itt tiniknél ez a 3 év iszonyat sokat számít, aztán elvben persze mindent el lehet képzelni, de a kérdés gondolom nem arra kíváncsi. Ha meg a kérdező olyan magabiztos akkor miért kérdezte, hát fogadja is el a választ.

2011. jún. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
végülis ha a lány érett akkor 3 év különbség még ne a világvége.igen szerintem működhet persze ha nem ismerjük a körülményeket akkor ezt nehezebb megválaszolni
2012. aug. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. úúristen elnézést rosszúl olvastam a kédést.azt olvastam hogy egy 14 éves lány és egy 17 éves fiú között.így fordítva egyértelműen nem mivel egy 14 éves éretlen egy 17 éves lányhoz.egyébként nem hinném hogy egy 17 éves lánynak egy 14 éves pasi az álma.fordítva már lehetséges de nem komoly kapcsolatban
2012. aug. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!