Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egyes fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egyes fiúk úgy általában jól kijönnek a lányokkal, de ha tetszik nekik valaki, nem mernek beszélgetni vele vagy kezdeményezni? Van egyáltalan ilyen?

Figyelt kérdés
2010. júl. 21. 22:29
 1/8 anonim ***** válasza:
van ilyen, velem általában ez van, ha tetszik egyszerűen leblokkolok, de egyébként jól elvagyok a lányokkal. Nem tudom miért pontosan, túlságosan izgulok talán.
2010. júl. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mert az egy teljesen más típusú kapcsolat, na meg a legtöbb fiú fél kimutatni az érzéseit.
2010. júl. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez egy létező jelenség. Más dolog valakivel csak úgy elhülyéskedni, és más mikor az van hogy bejön a lány. Nem kell félősnek lenni, ilyenért még senkit nem ettek meg (legalábbis elhanyagolható azok száma). Sokakban a "mi van ha nemet mond" érzés miatt nehéz ügy, és ezt a korlátot nagyon nehéz áttörni. De ha egyszer sikerül...
2010. júl. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 EmptySoulx1 válasza:
Hat megvan bennunk ez a "leblokkolok" - dolog , amugy meg en is igy vagyok vele , de ossze kell szedni a batorsagot es menni fog :) , egyszer mar bejott :)
2010. júl. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,írjatok még.Amúgy ilyenkor mi szokott történni,nem jön össze a dolog a lánnyal?
2010. júl. 23. 20:37
 6/8 Beviz Elek ***** válasza:

Ez sajnos elég általános dolog. Eddig egyetlen olyan lánnyal jártam aki tetszett is. Vele sem komolyan indult, így nem görcsöltem, de 2 nap alatt beleestem... :D


A para az, hogy minél többször utasítanak vissza, annál kevesebb a remény, annál rosszabbul csinálod. Kb ennyi :D

2010. júl. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hahaha, nekem az exemmel első találkozásunknál volt ez, kb 1 évre rá tudtam meg hogy amikor elment wc-zni igazából magát szedte össze, én meg addig hülye parasztnak tartottam :D
2013. febr. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja kihagytam hogy utcán, városban xd
2013. febr. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!