Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szeretek beszélgetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretek beszélgetni de sokszor nincs akivel ilyenkor milyen oldalon tudnak beszelni rendes normális fiukkal\lányokkal?

Figyelt kérdés
2010. máj. 30. 14:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
pl: chat.hu, van sok hülye is, de akad normális is
2010. máj. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%

Tartalom:

▪ Hírek a témában ▪ Videochat ▪ Java és PHP Chat ▪ Chatbot ▪ Sport,autó,motor ▪ Chat alkalmazások

▪ A legjobb chat felületek ▪ Skype ▪ Mese, játék, művelődés ▪ Vallás ▪ Egészségügy,ezoterika ▪ Városok ▪ Média és mozi ▪ Szobahonlapok

▪ Társkeresők▪ Chatroulette▪ MSN▪ ICQ▪ IRC▪ Zene▪ Avatarok, hangulatjelekTeljes tartalomjegyzék

Hírek a témában

Google toplista: a világ legnagyobb weboldalai Technet.hu ma 08:00

Letölthető: Firefox 3.6.4 RC, illetve a Thunderbird 3.1 RC Itcafe.hu tegnap 13:43

Elhagyott mobilon bukott le a pedofil banda Technet.hu tegnap 12:00

A kínaiak már kilométerekre teleportálnak Technet.hu tegnap 08:00

Az IT jövője: út a felhőbe Technet.hu péntek 16:00

Nincs nagy jövője az e-könyv-olvasóknak? Itcafe.hu péntek 15:53

Jön a 100 dolláros tablet - videó Technet.hu péntek 14:48

A digitális nyomtatás mint mentőöv Itcafe.hu péntek 13:49

10 ember halála kellett a fizetésemeléshez? Technet.hu péntek 13:00

Íme az igazi kung fu panda - videó Technet.hu péntek 12:00

Itt az új androidos Acer csúcsmobil – videó! Technet.hu péntek 11:00

Új vezető a Microsoft Magyarország Windows Mobile csapatánál Itcafe.hu péntek 10:52

Gyakorlatlanok a végzős informatikusok Itcafe.hu péntek 10:21

A munkahelyek többsége kitiltaná a focivébét Itcafe.hu péntek 10:18

400 milliárdos robotbázist építenek a Holdra Technet.hu péntek 10:00

Vége a Navmannek Technet.hu péntek 09:30

Seafight: kalózkodj munkaidőben (X) Technet.hu péntek 08:00

Gyilkos munkatempó Itcafe.hu csütörtök 18:35

Készül a 75 dolláros táblagép Itcafe.hu csütörtök 17:14

Egyszerűbb adatvédelem a Facebookon Technet.hu csütörtök 16:00

Előző Előző Következő Következő

Videochat

DoclerVideoDumaAmnéziaVchatAloldal: Videochat

Chat kötelező regisztrálással

GTalk - Google beszélgetések csak ismerősökkel (tipp)Infline InformatikaKlikkide - ChatKölöknet - szülőknekVisualChatResurection közösségi portálWebclub chatStudentWeb (chat több nyelven) (tipp)Angol tanuláshoz - regisztrálással

Angol nyelvű csevegés

Aloldal: Chat kötelező regisztrálással

Chatbot

LafoxkaIkea AnnaAliceiGodAloldal: Chatbot

Sport, autó, motor

Ablog (horgászkalandok)Gigamad chatHorgász chatSportfogadás chatTrabichatTuningHeaven ChatAloldal: Sport, autó, motor

Chat alkalmazások

Saját chat weboldalraChat készítés PHP-ban: 1. részChat készítés PHP-ban: 2. részÜgyfélchat üzleti chat szoftverrelAloldal: Chat alkalmazások

A legjobb chat felületek

Magyar chat

ChatCafé Chat.hu (tipp)Chat-Lak-ozz!ChatornaCsevegés kicsiknekCsajozunk chatCsevegőE-ZonaGyalogló chatHotdog cset (tipp)iRCLiNE Network Chat

Angol nyelvű chatek nyelvtanuláshoz jól jönnek

English ClubZenéről angolulchatfoto.hu chatchatelo.hu chatChatorna.NetAloldal: A legjobb chat felületek

Skype

Skype hivatalos magyar oldalSkype letöltésWikipédiaSkype ClubAloldal: Skype

Mese, játék, művelődés

CsaládinetHarcos klubKonzerv tanműhely chatMese.tvAloldal: Mese, játék, művelődés

Vallás

Parókia.netZsidó chatVirtuális Evangelizációs ChatMagyar-Hon-LapAloldal: Vallás

Egészségügy, ezoterika

FogápolásDrogFree - gyógyult szenvedélybetegekEzoweb - ezotéra, életmódMasszázsPicibaba - kismamáknakAloldal: Egészségügy, ezoterika

Városok

Budapest BeszélgetőcsatornaHódmezővásárhelyMogyoród.net chatSárbogárdÚjbuda chatVácFelvidéki csevegőAloldal: Városok

Média és mozi

Cool chatKfm chatRádió Esztergom ChatSlágerrádió chatTwilight és Paramore rajongókAloldal: Média és mozi

Szobahonlapok

Feel szoba honlapjaFogadó oldalaGyaloglo - 15-20 közöttGyaloglo - Forma 1 szobaGyalogló - 10-20 közöttGyalogló - Canada-USA szobaGyalogló - Pécs szobaGyőr szobaHip-Hop SzobaIRCnet - #szcsiRemek hely (chat.hu)Szentendre-szobaTrefort #TeahazTrefort #Tolna-megye Aloldal: Szobahonlapok

Társkeresők

TiniRandiLoveU.euFogyókúra alatt - társkereső és chatInfovip.huRandi Társkereső ChatI See U - Mutasd meg magadKedvesemKeresem ChatPartyChatMiss LoveKedvesem társkeresőAloldal: Társkeresők

Chatroulette

ChatrouletteChatroulette: új őrület a neten - kipróbáltukChatroulette MapHatvan perces szürreális utazásAloldal: Chatroulet

2010. máj. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

fiú vagy lány vagy?

ismerkedni akarsz ilyen helyeken?

2010. máj. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen fórum oldalon, vagy ha valaki egy komment alapján szimpi, kérhetsz tőle msn címet.
2010. máj. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nekem írhatsz privát üzit ha akarsz beszélgetni :D normális 17/f :D
2010. máj. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

én normális lány vagyok :')

14/L

2010. máj. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

15.02 vagyok.



Bocsi, de ezt akartam küldeni, csak félre klikkeltem


Chat.lap.hu

2010. máj. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
puruttya bizarr chat
2010. máj. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia nekem írhatsz privit és esetleg felvehetsz msn-re :) szerintem elég normális vagyok XD aztán majd eldöntöd..:) 15/L puszi.
2010. máj. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

pff chat.hun meg ieneken f@szkalapok vannak

akkor már inkább gyere fel wowra

2010. okt. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!