Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Miért jó a nagy mell?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Miért jó a nagy mell? Miért nem tudnak a pasik a lány szemébe nézni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 12. 23:03
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
ne aggódj,nem csak a nagy mellet bámulják meg..85B-vel az én mellem is megbámulják,én ilyenkor spontán megkérdezem,hogy miért a mellemet nézi,mikor velem beszél...a formás mell esztétikus,szép,figyelemfelkeltő..nyilván nem azokra a parasztokra gondolok,akik füttyögnek,mint egy kutyának,mert az nem méltó említésre...de ha tényleg szép a melled,akkor ösztönösen nézik..ne haragudj rájuk,nem tehetnek róla,ha rajtakapják magukat,próbálnak tenni ellene,amelyik meg nem,annak a értelmi szintje alacsony,neki már úgy is mindegy...inkább húzd ki magad és légy büszke a testedre...
2011. jún. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
engem nem érdekel a mell mérete, a formája, a feszessége fontosabb, bár őszintén szólva ez sem olyan érdekes. egy lánynak akkor nem merek a szemébe nézni, ha nagyon bejön, hehe.
2011. jún. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

Szerintem nem is egészséges az a férfi aki nem nézi meg néha napján a nők fenekét vagy mellét.Fordítsuk meg a kérdést: ha egy ilyen pasi jönne veled szembe az utcán biztos hogy végig a szemébe néznél ? [link]


A férfiaknak az elvárásai jóval alacsonyabbak általában, nem kell egy nőnek nagy mellűnek lennie elég ha van neki. Szóval attól hogy valaki megnéz nem kell magad szépnek tartani,sem nagy mellűnek, én például a bányarémeken kívül mindenkit megbámulok. Miért ne? Ingyen van. És még a hiúságotok is erősíti, tiszta haszon.

2011. jún. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

100/E..te se lehetsz kisdarab : DDDD

85/C-mmel a szembejövők ha kivágott póló ha nem,nem a szemembe fognak nézni..:D apáca ruhában lennék is azt néznék..megszoktam :D

2011. jún. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim válasza:
En ha egy csajjal beszelek termeszetesen megnezem a mellet. De nem azt nezem vegig. Neha eleg nehez nem oda nezni. Neha azert ra ra pillantok. :D
2013. okt. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!