Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért várják el a férfiaktól,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várják el a férfiaktól, hogy feltétlenül tiszteljék a nőket, mikor a nők nem tisztelik a férfiakat, és ráadásul a nők egymást is utálják?

Figyelt kérdés
2011. jún. 21. 14:58
 1/8 napietus ***** válasza:
100%

megint 1 jókis általánosítás. jólnevelt ember tiszteli a másik embert, függetlenül a nemétől. udvarias férfi tisztelettudó a nőkkel.


aki nem ilyen, azzal ne barátkozz, ezt tudom tanácsolni eget rengető problémád megoldására :)


29/N

2011. jún. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
hát én nő vagyok de minden körülöttem lévő embert tisztelek, a párom meg főkként és felnézek rá... lehet h különleges eset vagyok vagy probléma van velem h így látom majd keresek egy orvost...
2011. jún. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%

Hát ezt én sem értem... Nőkkel udvarias, tisztelettudó, valamint lovagiasnak kell lennie. Szerintem nem.

A nő ember. A gyerek ember. Az öregember is csak ember. Mindannyiukkal szemben ugyanúgy kellene viselkedni.

A gazdag ember. A szegény ember. A pigmenttől pulzáló is csak ember.

Nem kellene különbséget tenni köztük.

A pozitív diszkrimináció is diszkrimináció.

A kultúra teremtette előjogok is csak előjogok.

2011. jún. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is tisztelem a körülöttem lévőket, a páromra pedig nagyon felnézek, hiszen igazi férfi mellettem (egyébként is jóval magasabb, persze, hogy felnézek rá...! :), s ő is tisztel engem.


Aki nem így tesz, az primitív, vagy legalábbis primitíven viselkedik, és nem iskolázottság kérdése, hiszen felsővezetőt is ismerek, aki végtelen bunkó, nőkről pl. semleges nemben beszél (Ezt küldjük már el kávéért...) - és nem viccből teszi. Emellett ismerek olyan segédmunkást, aki nagy tisztelettel beszélt velem mindig...

2011. jún. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én általában mindenkit igyekszem tisztelni nemtől függetlenül...ha ezt eljátsza akkor az nem azért lesz, mert fiú vagy lány...
2011. jún. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jólnevelt ember hamar kibújik a "jólneveltségből", ha a másik mondjuk (nem nő, általában, ember) leköpi, csak úgy a vicc kedvéért.
2011. jún. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 napietus ***** válasza:

63%-os a jóneveléásnek az a lényege, hogy tartást ad az életre. állandó, statikus "sorvezető", ami eligazít a váratlan és kellemetlen helyzetekben is.


az illemszabályok szintén ezért vannak. egyfajta "szolgálati szabályzat". ha megtanulod és betartod mindig, mindenkivel szemben, akkor jólnevelt ember benyomását kelted. tudod, egy úr a pokolban is úr :)

2011. jún. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

73%os: jólneveltséggel az a baj, hogy színjáték. a színjátékkal az a baj, hogy nem valós. ami pedig nem valós, az becsapás. viszolygok az olyantól, ami mű, ami felvett, és a természetest elnyomja. persze, nem azt mondom, legyen az ember primitív, de ha valaki egy hatalmas s*ggfej, akkor annak jó, ha megmondják, hogy az. hogy miért? mert lehet, hogy van, ki félelemből, van, ki pont a jólneveltségből adódóan nem mondja ezt ki.

de mással is így vagyok, szokások, ünnepek, bevett módszerek, mondhatni sablonok. ezek elég fojtó, gátló hatásúak.

2011. jún. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!