Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol ismerkednek a 28-32éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkednek a 28-32éves karrierista férfiak?

Figyelt kérdés
Egyik diákmelóm alkalmával volt szerencsém megismerni egy 30éves,iszonyat helyes,udvarias,több nyelven beszélő,gazdag,okos..tényleg nagyonnagyonhelyes srácot,aki mondjuk eléggé viszahúzodó volt..Az lepett meg a legjobban,h nem volt nője,nem volt senkije...azt meg senki nem tudná elképzelni róla,h mindne hétvégén más csajt vinne fel magához..szóóval tökéletes jelölt számomra,hol vannak még ilyen férfiak?? 20l
2011. jún. 13. 16:46
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
ez is rossz gondolat, hogy biztos megoldjátok. honnan tudod,? nem véletlen, hogy sok az egyedüli szép nő és helyes csávó mert mindenki azt hiszi, hogy.... :) közben meg lehet szüzek.
2011. jún. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:

A törődésnagyon szép,de párt keres az ember. Olyat aki szellemileg is megfelelő. nem egy cicababa, hanem többdiplomás,többnyelven beszélő nő,akivel meg is lehet jelenni.

A cicababa jó péntek estétől szombat reggelig

2011. jún. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
100%
Bocs, de egy karrierista pasi nem téged terelget, meg nem a te utadat fogja egyengetni, hanem a sajátját. Reggel elrohan, napközben nem tud veled telefonon beszélni mert tárgyal, este 10-kor még az irodában ül mert határidős munkája lesz és örülhetsz ha hétvégén szán rád pár percet két telefonhívás között, amikor felnéz a laptop mögül.
2011. jún. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
100%

Gondolkodásmódjuk: Hogy lehetne még több és több és több pént kereni.

Életstílusuk: Hétvégén is munka, karácsonykor is munka és mindig munka amíg normális emberek nem dolgoznok. Jah és nincs nyaralás mert munka.


Nekem volt szerencsém egy ilyen férfihoz. Életemben nem voltam még annyira magányos. Örök második voltam a munka után. És utólag kiderült, hogy meg is csalt. (Nem gondoltam volna, pedig nagyon szeretett de ők ilyenek)


Engem meghódítani volt nehéz, mert nagyon előítéletes voltam vele kapcsolatban és elutasító. Ettől őrült meg csak birtokolni akart utána pedig nem foglalkozott velem.


És hogy hol lehet ilyenekkel megismerkedni, csakis üzlettel kapcsolatos megbeszéléseken, meetingeken. Nem nagyon járt szórakozni, és ha igen ott nem ismerkedett mindig azt mondta, az túl egyszerű lenne ... ugyanis az ilyen típusu nők mint te túl könnyű pálya neki/nekik.


De ez csak az én véleményem/ tapasztalatom.

2011. jún. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:

Először tisztázzuk, kit tekintesz karrieristának! Aki öltönyben, nyakkendőben, bőrtáskával egyik tárgyalásról a másikra jár, gazdag, de mellette nincs ideje? Elsősorban nem a munkáját szereti (bár nem is utálja), hanem azt az életvitelt, amit így megteremthet magának.

És az karrierista, aki pl. asztalosként dolgozik, éppen fenntartja magát, de szereti, amit csinál és az tölti ki az életét?

Kicsit pontosítsd, mire gondolsz!

2011. jún. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
Gondolom valami juppiklubban.
2011. jún. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
"ma 16:52"-as vagyok. Nem tudom, én karrieristának számítok-e. Szeretem a munkámat (hivatásomat), ezért dolgozom sokat, de kimondottan keveset keresek. (Ez nem egy profit orientált munka.) Érdekel a karrierem, mert a jövőmet azért szeretném bebiztosítani, amennyire lehet, de enélkül is örömet okoznak azok az eredmények, amik egyben előmenetelt is jelentenek. Ha jobban belegondolok, lenne időm kapcsolatra valószínűleg, de így is megvagyok. Néha hiányzik, néha nem.
2011. jún. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 A kérdező kommentje:

most ti szépen leírtátok amit az amcsi filmekben látok :D

akkor pontosítok,egy médiaügynökségnél dolgozik a srác, nem főnök...kb. 5-6 embernek a csoportvezetője..szóval nincs több cége,ezért nem gondolom,h olyan elfoglalt lenne mint amilyennek leírtátok,hát naponta 10órát sztem biztos dolgozott,én dolgoztam 9et,ő még bent maradt miután elmentem.


nem láttam öltönyben soha sem....csak farmer meg ing..néha póló...


na az ilyenek vonzanak leginkább,nem az öltönyös f@szkalapok,akiknek otthon van az 5-6 gyerke,meg feeleség..meg minden apartmanjába egy szerető,rendezvényekre meg fizetett nőkkel jár.

hanem olyanok akik még nem szálltak el maguktól,csak szeretuk a munkájukat,szeretnének minél többet elérni..DE UGYANAKKOR A CSALÁDALAPÍTÁS ÉS CÉL, S azért szeretnék ilyan kapcsolatot mert én is ilyen ember vagyok

2011. jún. 13. 17:10
 29/50 anonim ***** válasza:
Elhiheted, nem csak az amerikai filmekben léteznek ilyenek...
2011. jún. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 A kérdező kommentje:
jóó ..tudom, de azoknak több cégük van...
2011. jún. 13. 17:15
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!