Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol ismerkednek a 28-32éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkednek a 28-32éves karrierista férfiak?

Figyelt kérdés
Egyik diákmelóm alkalmával volt szerencsém megismerni egy 30éves,iszonyat helyes,udvarias,több nyelven beszélő,gazdag,okos..tényleg nagyonnagyonhelyes srácot,aki mondjuk eléggé viszahúzodó volt..Az lepett meg a legjobban,h nem volt nője,nem volt senkije...azt meg senki nem tudná elképzelni róla,h mindne hétvégén más csajt vinne fel magához..szóóval tökéletes jelölt számomra,hol vannak még ilyen férfiak?? 20l
2011. jún. 13. 16:46
1 2 3 4 5
 41/50 A kérdező kommentje:
na szóval sztem amit az előbb leírtam,az ilyen emberek sztem már elértek vmit.
2011. jún. 13. 18:11
 42/50 anonim ***** válasza:
Ja, okés akkor nagyravágyó vagy még is. :P :S még három diploma meg.... :P És te fel tudsz hasonlót mutatni? mert a férfi is elvárhat akkor felőled hasonlót. :P nem csak ilyen perifériákkal "ért el valamit" az ember.
2011. jún. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:

17.28as vagyok. Kb 32 evesen dobbentem ra h szeretnek ferjet es csaladot. 33 evesen ismertem meg a ferjem, rogton tudtuk h egymasnak valok vagyunk es 35 evesen szultem. Igaz keson szultem de ugy erzem semmirol sem maradtam le. eltem, utaztam, jo korulemnyek koze szultem a kislanyom, sokkal tobb turlemem van hozza mintha 20as eveimben tettem volna. nem beszelve h mi egy evben legalabb 2szer utazunk kulfoldre, plusz belfoldi utak mert meg tudjuk engedni.

en is egyebkent maximalista voltam es vagyok. Melohelyen 110%osnak hivtak meg hivnak mert ezt varom el magamtol de a beosztottjaimtol is. es azt veszem eszre h kislanyom is maximalista lesz. ha vmi nem sikerul neki, akkor kezdi elolrol az egeszet es addig csinalja mig sikerul. 18 honaposan elkezdte felismerni a szamokat most 22 honapos es legujabban erdeklik a betuk es egy parat mar felismer. pedig ketnyelvu ert magyarul, es angolul, a szavakat meg vegyesen mondja mikor melyik nyelvbol tetszik neki.


szerintem nem baj ha maximalista vagy es celtudatos. Pl a ferjem kifejezetten az ilyen lanyokat szereti. De o mar elkelt.

2011. jún. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 A kérdező kommentje:

mért lennék nagyravágyó?

nem azt írtam..h nekem ilyen férfira van szükségem,már rég eltértünk a tárgytól..

hanem sztem ők már vmit letettek az asztalra három diplomával,de hangsúlyoozm mégegyszer nem a diploma a lényeg...mert vki 3 diplomával otthon ül a szülei nyakán,mert hiába van egy kis sütnivalója,nem talpraesett.


utolsó: sztem a 35év még nem késő,a mai világban pont ideális,meg hát inkább várja meg az ember,h legyen biztos anyagi háttere,s boldog párkapcsolata a családalapításra.

2011. jún. 13. 18:26
 45/50 anonim ***** válasza:

Aki karrierista, az a munkájának él. Az teszi boldoggá, ha a szakmájában sikert él el és ebbe nem fér bele egy párkapcsolat. Ha pedig sok pénze van, akkor alkalmira bárki megkaphat.

Gondolom, ha összejönnél egy ilyennel és egész nap úton lenne, a munkájával törődne, akkor meg az lenne a baj, hogy nem foglalkozik veled és ezért csalod meg.

2011. jún. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 A kérdező kommentje:
De ilyen nincs. minden embernek szüksége van egy társra...
2011. jún. 13. 19:13
 47/50 anonim ***** válasza:
kell,hogy egy férfi idősebb legyen mert a nők látványosan ráöregednek a férfiakra. és később úgy néznek majd ki mint nővér és öccse. pedig egyidősek.
2011. jún. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 A kérdező kommentje:
köszönjük speedway,de itt elsősorban nem a korról volt szó...bár tény h az is rengeteget számít
2011. jún. 13. 20:16
 49/50 anonim ***** válasza:
nem igaz h karrierista csak a munkajaval foglalkozik. Vannak ilyenek is de legbelul tudja h kell neki egy tars. lehet h megbantodott es egyenlore a munkajaba menekul. a sikeres emberek ilyenek. Hisz ha csalodtal az tesz boldogga amiben sikeres vagy. az igaz h egy karrierista tobbet dolgozik, magasabb pozicio, magasabb felelossegg hosszabb orak. De ha van egy megfelelo tars aki ezt elfogadja akkor ott semmi gond nincs.
2011. jún. 15. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:

Én a nagyon karrierista tábort népszerűsítem,csak 25 éves vagyok.

Rólam elmondható,hogy a munka és a tanulás az első meg a sport,hogy jó testem legyen.A párkapcsolat nekem csak harmadlagos.

Szeretem a pénzt a luxust,a gazdagságot,a fényűző életet,ezért dolgozok,mert emellett köteleztem el magam,és mindent elkövetek érte.

Tudni kell,hogy egy magunk fajta karrierista pasinak általában csak a TOP10-es fullos,nőies,bomba alakú nők jönnek be,mivel mi is teszünk dolgokat ezért elvárjuk a cicababás nőket.

Ezért találunk nehezen partnert mert a mai nők,hát hogy is mondjam hagynak némi kívánni valót maguk után.

2012. aug. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!