Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol ismerkednek a 28-32éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkednek a 28-32éves karrierista férfiak?

Figyelt kérdés
Egyik diákmelóm alkalmával volt szerencsém megismerni egy 30éves,iszonyat helyes,udvarias,több nyelven beszélő,gazdag,okos..tényleg nagyonnagyonhelyes srácot,aki mondjuk eléggé viszahúzodó volt..Az lepett meg a legjobban,h nem volt nője,nem volt senkije...azt meg senki nem tudná elképzelni róla,h mindne hétvégén más csajt vinne fel magához..szóóval tökéletes jelölt számomra,hol vannak még ilyen férfiak?? 20l
2011. jún. 13. 16:46
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
74%

próbálkozz be nála, de szerintem nem sok esélyed van.

Ő nem azért dolgozik olyan sokat, hogy a megkeresett pénzt nőkre költse el.

2011. jún. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 A kérdező kommentje:

már nem dolgozom ott!

de nem értitek h nekem nem kéne a pénze?:D

csak néha annyira kíííváántam:)) meg így fantáziálgattam róla h milyen jó lenne vele az élet..

2011. jún. 13. 17:18
 33/50 anonim ***** válasza:

szerintem nem minden karrierista olyan amit fentebb leirtak. Persze vannak olyanok is. A ferjem diplomas van hivatasa, imadja a munkajat es igaz neha kell itthon is dolgoznia. DE nem a munkajanak el!!!! mindig is csaladcentrikus volt es imadja a kislanyat. az igaz h o olyan not keresett felesegnek akinek szinten hivatasa van, es okos, vannak eletceljai es nemcsak bamban ul otthon, akivel lehet beszelgetni.


en no vagyok. Megismerkedesunk elott en is karrierista voltam. Hivatasom van, kulfoldon befutottam a szakmamban, jol keresek, felso vezetokent dolgozom. amikor szingli voltam csak a munkamnak eltem. volt egy olyan 3 ev az eletemben amikor szingli voltam, mert volt egy borzaszto 3 eves kapcsolatom, es feledni akartam es utana mindenre vagytam csak ferfira nem. Allast valtottam a szakitasunk utan, es a jelenlegi allasomban megtalaltam onmagam es imdaom. Igaz sokszor dolgoztam otthonrol, nem azert mert kellett, mert imadtam, es csinalni akartam. a munka surusege, a sikerek, az elorelepes, jo fizetes, feledtette velem a multat. aztan eljott az ido h ereztem most mar hianyzik a csalad az eletembol. Hivatasos felso vezetoi pozicioban levo nonek nagyon nehez volt nekem megfelelo tarsat talalni mert az atlag ferfi a buta noket szereti akiket lehet iranyitani es parancsolni, en meg nem az a tipus vagyok. De ratalaltam a ferjemre. mi kiegeszitjuk egymast es ez igy jo.


a baj h otthon megy az altalanositas karrier = penz = hatalom, akinek meg nincs az a senki fogalmaval van asszocialva. Pedig nem igy van. sajnos ez a sajat csaldomban is igy van, a sajat testveremtol is ezt kapom...


en egyetlen egy dolgot nem turtem soha a lustasagot es a celtalansagot. a feleseget sem azert nem szeretem mert csak egy erettsegije van, mert nem az iskolai vegzettseg teszi az embert. hanem azert nem szeretem mert lusta, dolgozni utal, ill nem is dolgozik mert elerte azt h ne kelljen neki mindenfele sumak dumaval, nem baj h a ferje tulorazik orba szajba h megljenek, de kozben panaszkodik h sosincs otthon, dehat vkinek penzt is kell keresni, es ugye otthon ul celtalanul. nincsenek celjai h akkor megszerzek egy tudast h tanulok, h allasom legyen vagy vmi. inkabb vki oldja meg mindig h el legyen tartva. es mivel en ebben nem segedkezem, vagyis nem lokom nekik a penzt ezert en vagyok a mumus.... es akkor jon a senkizes amit sosem tettem. marcsak azert sem mert mikor kivandroltam en is csinaltam ketkezi munkat, es kellemetlenul ereztem magam, az otthoni begyokerezett kultura miatt, holott itt nem nezik le ha csak ujsagot hordasz ki vagy a szemetet szeded ossze. az is munka es meg van becsulve es meg van fizetve.

2011. jún. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:

"fantáziálgattam róla h milyen jó lenne vele az élet.."


Ha magányra vágysz, akkor igen.

Ha társra, akkor nem.

2011. jún. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 A kérdező kommentje:

örülök,hogy írtál.

és hány éves korodban "döbbentál rá",hogy azért családot is szeretnél?


amúgy engem tényleg azért vonzanak az ilyen férfiak,mert hasonló karakterű vagyok. maximalista vagyok,és tényleg mindent megteszik,h eeljussak egyről a kettőre,de azért sztem még mindig az emberi kapcsolatok a legfontosabbak egy ember életében..szóval az ilyen férfiakat tárt karokkal várom :D

2011. jún. 13. 17:38
 36/50 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező,


Itt vagyok neked én, nem kell karrierista férfiak után loholnod. Igaz, én eddig nem értem el semmit az életemben, de ez még változhat.


21/F

2011. jún. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:

Tényleg érdekelne hozzám mit szólnál pl:

27 éves vagyok, tanár végzettségű, autón és lakáson kívűl szinte mindenem van, van lerakott pénzem, amit fizikai melóval kerestem meg többek között. amit akartam, dolgoztam, és megszereztem, most is melózok, jobb híjján gyárban egyenlőre, és tovább tanulok nemsokára.....

2011. jún. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 A kérdező kommentje:

engem csak az elszántság érdekel.nem a végzettség,ha elég talpraesett v és tényleg lépni akarsz egyről a kettőre,el fogo érni ha igazán akarod,és nekem ilyen ember kell aki tényleg igazán akarja...akiről meséltem,a 30éves srác...gondolom ő se a csúcsról kezdte.


megvetem azt,aki nekem panaszkodik,pl. ismerőseim h nincs pénzük erre meg arra,de nem is tesznek érte semmit.

világ életembe ilyenekkel voltam körülvéve,s sztem azért nézek fel ennyire a maximalista,karrierista emberekre,tök jó volt végre értelmiségek között dolgozni :D alig várom h befejezzem a sulit,és végre elkezdhessek élni..

2011. jún. 13. 18:03
 39/50 anonim ***** válasza:
Egy médiaügynökségen mióta dolgoznak értelmiségiek? Ha így lenne, elég hamar csődbe menne! :)
2011. jún. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 A kérdező kommentje:

a többségnek 3 diplomája volt,abból kettőt külföldön szerzett meg,s minimum 3 nyelven folyékonyan beszélt..


médiaügynökség alatt egyre gondolunk amúgy?

2011. jún. 13. 18:10
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!