Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Níregyháza-Debrecen-Miskolc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Níregyháza-Debrecen-Miskolc környékén tudtok ajánlani romantikus, szép helyeket?

Figyelt kérdés

Gondolok itt egy szép csendes erdőre, ahol kettesben lehetünk. Vízpart stb.


Segítenétek, kérlek?


2011. jún. 13. 17:20
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

18:03-as!


Te vagy az én emberem. Hol vannak ilyen zegzugok?


Ahol pl lelhetünk egy pokrócra.

2011. jún. 13. 18:14
 12/16 anonim ***** válasza:

Sajnos nem környékbeli vagyok, csak kétszer jártam ott így konkrétabban nagyon segíteni nem tudok. Minden attól függ milyen napot szeretnétek eltölteni együtt, kirándulósat, vagy inkább nyugisat, egy helyben ülőset. Ha kirándulósat, akkor kisvasúttal mennék Lillafüredig, ott körülnéznék, elég sok látnivaló van. Ha séta közben találtok egy meghitt helyet, akkor pokróc le, és kész. :) Mi anno visszafelé nem kisvasútaztunk, hanem sétáltunk, de ennek pontos útvonalára sajnos nem emlékszem.

A látnivalóknak utána tudsz nézni, a tavon csónakázhattok, vízibiciklizhettek, szerintem igazán jó hely ahhoz hogy tartalmasan eltöltsetek egy napot a szabadban!

2011. jún. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Szerintem menjetek Debrecenbe a Nagyerdőre, mehettek Nyíregyházára is, de az szarabb! :D
2011. nov. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Debrecen is szar úgy mint nyíregyXD Csak sokkal szebb a sóstó nyíregyen:) Máshol kell elvégezni a dolgokatXD
2011. nov. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Szerintem Nyíregy-Sóstó gyönyörű és tiszta, míg Debrecen hatalmas csalódás volt. Nagyerdő? Tiszta kosz, az utolsónak van igaza.
2011. nov. 6. 15:34
 16/16 anonim válasza:
Érdekes amit mondok de Miskolcot vagy a mellete lévő falvakat ajánlom mivel én is itt élek.Ezekre gondolok:Persze hogy Miskolctapolca és Lillafüred.De falvak közül Sajóvámos,Szirmabesenyő,Sajósenye,Sajópálfala,Sajókeresztúr,Arnót ezekre gondolok :)Ui:Sajóvámoson élek :)
2012. okt. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!