Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan küzdjem le ezt? LENT

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan küzdjem le ezt? LENT

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy beszédes lány, főleg fiúk társaságában.

Hogyan tudnék megváltozni, mert bármilyen fiú (akár nem is tetszik) kérdez tőlem valamit értelmes választ soha nem tudok mondani. Próbáltam arra gondolni, hogy ugyan olyan mint a többi ember, de valahogy nem sikerül.

Aki ilyen volt de már nem az, légyszi segítsen ebbe nekem. :)


2011. jún. 13. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Tényleg ugyanolyan, mint a többi ember. Ezt nem kell beképzelned önmagadnak, mer tényleg így van. Amúgy meg csak no para, idővel majd nyitottabb leszel a fiúk felé is.
2011. jún. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A kérdésre figyelj, ne arra hogy ki (milyen nemű személy) teszi fel azt.
2011. jún. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam, mindig stresszeltem fiúk társaságában. Nekem ez azért volt, mert sokáig nem nagyon érintkeztem fiúkkal, csak lány barátaim voltak, de középsuliban a baráti társaságomban végül több fiú is volt, ugyhogy megszoktam a jelenlétüket. Sztem ne stresszelj rá, ugyanolyan emberek, mint a lányok, beszélgetni is ugyanúgy lehet velük:D Néha még jobban is... 21/l
2011. jún. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én régen voltam ilyen a lányokkal, de még ma is elég nehéznek látom hogy bnőm legyen, de most hátha összejön

f17

2011. jún. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!