Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az miért van h a sok idegesítő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van h a sok idegesítő liba sikít és össze-vissza kapálózik ha meglát egy bogarat, ha társaságban van?

Figyelt kérdés
A buszon ha egyedül utazik tuti nem pattanna fel a helyéről és kezdene el csapkodni csak azért mert egy darázs odarepült. Megjátszás gondolom. De az miért jó? Ja és a pasiknak mintha ez be is jönne... mert mindig röhögnek. Én meg olyankor fogom a fejem és nézem, h ez szánalmas.
2011. jún. 14. 00:14
 1/7 anonim ***** válasza:
szard már le :D én is szoktam...
2011. jún. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én akár egyedül vagyok, akár társaságban, üvöltök, ha pókot látok, aztán könyvvel vagy cipővel kinyírom.


15/F

2011. jún. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem ez Q-ra nem jön be. Sőt, rendszerint ilyenkor megfogom kézzel vagy valami papírral a rovarokat és szabadon engedem.
2011. jún. 14. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mert *általában* (nemmindig de általában) ez beindítja a pasikban a védelmező ösztönt, amit általában a megdugnám ösztön követ XD
2011. jún. 14. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert amellet hogy idegesítőek, párhuzamosan még nagyon ostobák is ők.
2011. jún. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor te sem tudod, hogy mi az a fóbia...


Én nyugodt szívvel nekiállok még a buszon is futkorászni, ha egy pókot látok. Társaságban meg legalább lesz olyan, aki elteszi láb alól.

2011. jún. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De tudom mi az, de én pont arról beszélek, h vannak olyanok akik visítanak,csapkodnak,de buszon meg tuti nem tennék. Te nem játszod meg magad.
2011. jún. 14. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!