Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Könyvtárban lehet jó pasikat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Könyvtárban lehet jó pasikat szerezni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 14. 08:53
 1/10 anonim ***** válasza:
33%
Ott leginkább jó könyveket lehet szerezni. Bár némelyik könyvben tök jó pasikról olvashatsz, szóval végül is igen.
2011. jún. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39%

Nem nem járnak férfiak könyvtárba.Akire neked szükséged van a kérdésből ítélve 17-20 között lehetsz és "jó pasi" mint semmi agy jó külső nem nem lehet szerezni ilyeneket.Ilyeneket konditerembe szerezhetsz vagy discoban.

Könyvtárba olyanok járnak akiknek agya is van.

2011. jún. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
utolsó: nem feltétlen! Nem kéne általánosítani...
2011. jún. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
jó pasik többnyire buták, úgyhogy nagyon kevés az esély rá
2011. jún. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 szamóca.. ***** válasza:
100%

lehet amúgy, egyetemisták sokat járnak oda mi is szoktunk.

egyszer megismertem ott egy srácot, még emlékszem beszéltem is egyik ismerősömmel, hogy na, ez legalább tuti intelligens legalább egy kicsit. tévedtem, rossz alkoholista buta srác volt. :D

2011. jún. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De am van olyan pasi, aki intelligens is és helyes is? Őket hol találom? Egyáltalán nem a tipikus konditermes kigyúrt paikat szeretnék...inkább valami normálisan, de azért jó alakja is legyen, na értitek. És ne árt, ha van esze, azért mondtam a könyvtárat.
2011. jún. 14. 09:37
 7/10 anonim válasza:
Egyetemek bulijait ajánlom, oda értelmes arcok járnak. Kolikban is állandóan vannak partik, persze nyáron szünet, ez a szorgalmi időszakra vonakozik. Ismeretség alapján (mivel nem nagyon hirdetik őket az utca népének) tudsz legkönnyebben bejutni, amúgy bárki bemehet.
2011. jún. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2011. jún. 14. 12:06
 9/10 anonim ***** válasza:
én is az egyetemistákat tudom ajánlani :) nálunk a könyvtárba rengeteg okos (orvosis, gyógyszerész, vegyész stb) és helyes srác jár tanulni :
2011. jún. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 szamóca.. ***** válasza:
azért az egyetemisták közt is van néhány ritka nagy pénisz, ami azt illeti :D
2011. jún. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!