Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nyáron hol könnyű csajt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apanacsi kérdése:

Nyáron hol könnyű csajt szerezni itt szegeden mondjuk? 17 éves vagyok és persze, hogy fiú:D

Figyelt kérdés
2011. jún. 17. 09:51
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Ha jóképű vagy, bárhol. Ha ronda vagy, sehol.
2011. jún. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
A Singben nem csak nyáron könnyű csajt szerezni, de persze attól függ, te mit szeretnél: alkalmi ondótartályt vagy igazi társat?
2011. jún. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Szeged közelebb van Etiópiához, mint Budapest. Ott elég könnyű csajokat lehet szerezni és kilóra sem drágák.
2011. jún. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
mindenütt: mars tér, széchenyi tér, aradi vértanúk tere, józsef attila sugárút, nagyáruház, berlimi körűt, alsóváros, felsőváros,újszeged, 60-as busz megállója xD
2011. jún. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Szegeden túl sok a szép lány.
2011. jún. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Végül is az ilyen szórakozóhelynek könnyen szerezhetsz. Csak ki tudja milyet. De, ha te is abból a nagyképű, egoista, party arc kategóriából vagy akkor menni fog.Könnyen. :)

És valóban függ attól, hogy te milyen lányt szeretnél.

2011. jún. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
én abból a fajtából vagyok aki visszahúzodó,félénk nem túl jó képű így szerezhetek csajt vagy változtassak magamon?
2011. jún. 19. 16:09
 8/23 anonim ***** válasza:
A nem túl jóképű elég tág. Amúgy volt már barátnőd? Mert, ha igen akkor ismerkedj olyan közegben, ahol vele összejöttél.És, ha tényleg a visszahúzódó típus vagy akkor is megpróbálhatod szórakozóhelyeken.
2011. jún. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
úgyértve, hogy nemvagyok pl. egy mathew mc conahey és zac efron inkább egy tobey maguire hasonlítok:(
2011. jún. 19. 18:04
 10/23 anonim ***** válasza:

Hé nincs semmi baj pókemberrel :P

De végül is az én kérdésemre nem válaszoltál. Meg, nem csak a szórakozóhelyek léteznek. A barátaiddal biztos mentek pl. házibulikba vagy ilyesmi. Ott is simán ismerkedhetsz.

2011. jún. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!