Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meleg csók, simogatásra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg csók, simogatásra kiváncsi vagyok, de anál, orál már undorít. Hogy lehet?

Figyelt kérdés
25 éves srác vagyok és még soha semmi ne volt fiuval.De csókot meg simogatás szívesen kipróbálnám, vágyom rá.Viszont ha tv-ben látok meleg anál,orált az kicsit sem vonz, sőt,undorít.Érdekes nem?:)
2011. jún. 14. 14:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak a beidegződés miatt undorodsz tőle, mert a "társadalom" ezt nevelte beléd, az ilyenektől igen nehéz szabadulni...
2011. jún. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
meleg vagy vagy nem vagy meleg?
2011. jún. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem pedig épp azt neveli beléd a mostani társadalom (és média), hogy próbáld ki a saját nemeddel is. Pedig ez az út zsákutca, magadat köpöd szembe vele.
2011. jún. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A szerelemnek nincs neme, a szex pedig éppen attól nagyszerű, hogy az ágyban nem próbálunk meg határokat szabni magunknak. Olyan világban élünk, ahol tévéreklámok, szappanoperák és ponyvaregények "mondják meg nekünk", mi helyes és mi nem, ám küzdenünk kell ellene, hogy az alfahímeket és femme fatale-okat felvonultató fehérnemű-plakátok átmossák az agyunkat. A világ nem fekete vagy fehér, és minél több szín van jelen a palettán, annál csodálatosabb az élet.

Én is szeretem ha egy lány megsimogat vagy ad egy puszit, de már le nem feküdnék vele semmi pénzért... juj...

25F(meleg)

2011. jún. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát ha 25 éves, akkor azért épp kamaszkorában nem eszerint lett nevelve! Amit írsz, az inkább a most felnövő generációra jellemző, ők lesznek a "divatleszbik" meg "divatmelegek" - már kifejezés is van rá...
2011. jún. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
14:46-os! Bár teljes mértékben igaz amit írsz,de nem illik más gondolatát idézőjel nélkül kiírni:)Épp ma olvastam azt a cikket amiből kimásoltál :D
2011. jún. 14. 15:17
 7/9 anonim ***** válasza:

Tudom, időközben észrevettem, sajna 4x nyomtam a válasz elküldésére, mire 1x elment. Pár szó nem tetszett neki.

Forrás: Life.hu Steiner Kristóf írása.

2011. jún. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is kipróbálnám hogy, milyen egy sráccal csókolózni de az ánálba nem mennék bele de az orálba igen ha bejönne a személy xD 19/F/m
2012. máj. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Egy kis orál jól jönne,csak sajnos nős vagyok
2017. jan. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!