Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok ti mit élveztek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti mit élveztek, szerettek hogy hogy táncoljon nektek egy pasi a discoban? Milyen ozdulatokkal miket csináljon?

Figyelt kérdés
2010. jan. 26. 21:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ha jártál már discoban tudnod kéne. Ahova mi járunk úgy szokták a pasik hogy egy haverjukkal elindulnak a tánctéren befelé és amelyik csaj megtetszik nekik annál hátulról bepróbálkoznak. Általában én ezeket el is küldöm. Nem tudom de több esélye lenne ha oda ülne az asztalunkhoz vagy legalább elölről jönne.
2010. jan. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
nah jó én vágom h hátulról oda megyek vagy előlről de miylen mozgásokat kéne csináljak legugolni? most modntam egy plt
2010. jan. 26. 21:51
 3/21 anonim ***** válasza:
én spec nembírom ha egy pasi "szerencsétlenkedik" ott nekem a táncával...:)
2010. jan. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Hm ezt így nem tudom neked elmagyarázni nekem pl magától jön hogy kell táncolni.:D Szerintem egyszer menjél el discoba csak azért hogy megnézd h kell táncolni.
2010. jan. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 General ***** válasza:

Hát ha nem vagy egy Jacko inkább hagyd a táncot, mert gáz a csajok szemében. Lásd: Randiguru

23/F

2010. jan. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 bamboochatheone ***** válasza:
100%
Ha diszkóban akarsz ismerkedni akkor ajánlom féregmozgást.;)
2010. jan. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Hát én tök bénának tartom, ha egy pasi odatáncikál hozzám, röhöghetnékem támad tőle... mondjuk lehet azért is, mert már kiöregedtem ebből az egymás felé szambázunk úgy ismerkedünk című műsorból. ha egy pasi fel akar engem szedni szórakozóhelyen, először próbálja meg velem felvenni a szemkontaktust, majd kérdezze meg, hogy iszom-e valamit.
2010. jan. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
43%

Ha bekened az arcod bélsárral, és a nyakadba akasztasz pár állati belsőséget, akkor tuti sikerül felhívni magadra a figyelmet, legalábbis ezt hallottam...


;)

2010. jan. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom szerint a csajok a legjobban azt szeretik, ha potikat tolva, tárcsákat tekergetve, gombokat nyomogatva ZENÉT csinálok.. A legutóbb egy tucat csaj egy emberként sikította a nevem torka szakadtából, kétlem hogy ilyet ezeknél egyszerűbb mozdulatokkal lehet csinálni :D
2010. jan. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Diszkóban ismerkedni úgy lehet a legjobban ha a sok rózsaszín pólós/D&G öves, zselézett hajú nyomorék és hashártyagyulladásos, topos, magassarkús cica közé beállítasz 30soros acélbetétes bakancsban, földig érő bőrköpenyben, lehetőség szerint három kiló fémmel magadon/magadban. Egyszer próbáltam ki, kb 3 percen belül 5 csaj szólított meg hogy mi ez a cucc itt, meg hogy itt még nem láttak/ide nem szokás így jönni, és az a vicc hogy egykettőnek tetszett a dolog, mert elég merész, és ha egyszer odajön megkérdezni h mi ez meg miért, akkmor tuti nem vagy közömbös, mert ha annyira leszarna v csak röhögni akarna akkor nem menne oda még beszólni sem. Egy próbát megér :D
2010. jan. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!