Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt lehet valahogy kezelni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt lehet valahogy kezelni?

Figyelt kérdés
Szóval nagyon szerelmes vagyok egy fiúba...történetesen az osztálytársamba, ezért nyilván naponta látom, az órák többségén együtt vagyunk. Egyrészt persze nagyon jó érzés hogy a közelemben van, másrészt kikészítő, mert főleg az utóbbi időben teljesen elvette az eszem, állandóan csak őt nézem, és nem bírok odafigyelni semmire (amúgy már nagyon rég tart a dolog, de ez főleg csak most jelentkezett). Néha ő is rám néz, és egész nap ez megy, és sokszor már annyira beindulok (mondjuk így), hogy teljesen eluralkodik rajtam a vágy, hogy odamenjek hozzá, és megöleljem, megcsókoljam...és ilyenkor hangosan sóhajtozok meg ilyesmi...már nagyon kínos nekem de közben nagyon rossz is...:/ Most ezzel mit kezdjek? Ne nézzetek annyira csitrinek (18 leszek), tudom, hogy ez a testi vonzalom jele, de mégis...ezt nem bírom már...:S
2011. jún. 14. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy túlságosan triviálisan fog hangzani, de mi lenne ha odamennél mondjuk hozzá? XD Amikor úgylátod unatkozik és nincs kivel dumáljon.
2011. jún. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát, egyébként jóban vagyunk, nem az a gond...
2011. jún. 14. 20:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ha jóban vagytok, akkor nem leht olyan nehéz. Bulizzatok együtt, aztán csak kisül valami belőle.
2011. jún. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyszer már elutasított.
2011. jún. 14. 20:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor más a felállás ha már elutasított. 18leszel akkor feltételezem egy éved még van gimiből amikor láthatod. Azt, hogy az ebből később fakadó problémákat megelőzd valamit csinál nyáron amitől elfelejted. Próbálj mást találni, mással foglalkozni (hátha csak elfelejted és mire szeptemberben meglátod már nem jelent semmi komolyat).
2011. jún. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!