Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj ha egy lány szeret inni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha egy lány szeret inni?

Figyelt kérdés

Én nagyon szeretek inni,de csak akkor iszom,ha bulizni megyek,vagy összejövünk a haverokkal.Persze ilyenkor sem hányásig,csak addig hogy jó kedvem legyen,érezzem,hogy be vagyok csiccsentve,de volt már olyan amikor elszaladt velem a ló,és nem tudtam mennyi az elég,akkor bizony tele hánytam mindent....de ez 1 évben 1x-2x fordul elő.Nagyon visszataszító ez,fiúk?Mármint hogy egy lány nem veti meg az alkoholt?

17/L


2011. jún. 17. 14:30
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:

önmagában nem, de nem szeretem, mikor a lány nálam részegebb. Ilyen olyan bicegő, erotikátlan struccnak tűnik.


Kiábrándító :S

2011. jún. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
9%
Nem, mert ilyenkor szeretjük kihasználni az alkalmat hogy megszexeljünk titeket:)
2011. jún. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
49%
és mit iszol vizet? ebben a melegben mindenki sokat iszik :)
2011. jún. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
49%
Két réteg van. Akit nem zavarja és akit igen. Engem kifejezeten zavar vagyis visszataszító számomra.
2011. jún. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
43%

Fiúk nem szeretik azt, ha egy lány iszik, sőt az én párom egyáltalán nem tűri! Csak alkalmakkor.

De ettől függetlenül, ha baráti a társaság iszom egy nagyon keveset, általába gyenge fröccsöt vagy vermutot utána sima szódát és jókedvem is lesz rosszullét nélkül. És eddig nem vették itthon észre, mire hazasétáltam elment a hatása.

Szerintem nem gond, ha mi nők is iszunk, csak tényleg tartsuk be a szoros határokat! Ne rúgjunk be csak érezzük az alkohol hatását. Fél 1-2 deci attól függ milyen erős és semmi több! Egy részeg nőnél tényleg nincs rondább és kiábrándítóbb!

22/N

2011. jún. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

Vizet is iszom,de most nem arra gondoltam:))

A "megszexelésről" meg annyit,hogy 1.sose iszom annyit,hogy azt se tudjam hogy hol vagyok,és ilyet tegyenek velem,2.nem járok olyan társaságban,ahol ez megfordulna a pasik fejében.

2011. jún. 17. 14:37
 7/32 napietus ***** válasza:
az baj, hogy ha valaki 17 évesen iszik, mindegy, hogy fiú vagy lány. egyébként én is szoktam inni, ha megyünk valahova és nem én vezetek, meg a férjem is, ha van valami alkalom. de nem 17 évesek vagyunk...anyád büszke lehet rád...
2011. jún. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Büszke is,ne aggódj!!!
2011. jún. 17. 14:38
 9/32 anonim ***** válasza:
73%

én nem vettem észre hogy bármelyik barátomat is zavarta volna ;D sőt, a mostani barátom eddig 2 nagyobb buliban volt velem, ő 2x hányt, úgy kellett hazavinni én meg egyszer sem... :D pedig ő 'tud inni'. hát láttam. :D


17/L

2011. jún. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
49%
kiábrándito a részeg nö sztem.én is párom meltt iszok csak.egy whisky kolát,vagy egy fütyülös limonádét,vagy narancsos sört.de kb ennyi.
2011. jún. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!