Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Végzetes, legyőzhetetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végzetes, legyőzhetetlen vonzalom? Vélemény?

Figyelt kérdés

Jártatok már így? Erre az igazi, "elsőlátásra" jellegű szerelemre, talán nem is szerelemre gondolok. Mikor a józan észre kellene hallgatni: maga a kapcsolat kivitelezhetetlen lenne, mert vagy túl nagy a távolság, vagy valamelyikőtök (vagy mindkettőtök) párkapcsolatban él, vagy egyéb összeférhetetlenség. Nem is ismered igazán, talán ha egyszer láttad ; mégis éjjel-nappal ő jár a fejedben, bármit megadnál, hogy újra találkozzatok. De tudod, hogy nemszabad, mert a találkozó a felek gyengeségétől függően, de úgyis felelőtlenül sülne el...

Nem tudom, mennyire érthető. :) Akinek voltak ilyen tapasztalatai, hogy jutott túl ezen?


2011. jún. 17. 14:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős. Sehogy :) Ezen nem lehet túljutni. Elnyomni el lehet, de úgyis visszatér egyszer. Ha pedig hagyod, hogy legyőzze a realitást, tehát megismered és úgy is lenyűgöz, akármennyire tudod, hogy nem kéne, akkor kész. Elfelejtheted hosszú évekre, de aztán egyszer látsz valamit, ami rá emlékeztet és megint minden gondolatodat ő tölti ki,vele álmodsz stb.
2011. jún. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 gabriell88 ***** válasza:
Ebben a helyzetben vagyok én is, viszont a távolság nálunk megoldható lenne-60km-de ő még sem akarja.Tudom, hogy vonzódik hozzám, bár tagadja.Ezen nem lehet túl jutni,sehogy...az idő segít és már kevésbé fog fájni...de elmúlni..nem fog teljesen ..soha
2011. jún. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ellenünk minden "összeesküdött"... és mégsem tudok szabadulni tőle, ő sem tőlem. Kiborító.
2011. jún. 17. 16:38
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor ne tiltakozz :-) Ragadd derékon, aztán hajrá :-) ha már így álltok, csak teljesen felörlitek egymást, ha mégsem "fogjátok meg egymás kezét"... És a komoly válasz: hidd el, azt is észre lehet venni, ha csak vágysz rá, azzal is nagyon meg tudod bántani a párod. Ha nem akarod, hogy legyen valami, akkor szigorúan kerülnöd kell, az talán segít. Keresd a hibáit és gondolj azokra, ha látod. Ha megbántod, ha belegyalogolsz, akkor át fogja értékelni a képet rólad és ő fog elutasítani téged. Sztem, ha nagyon nem lehet, akkor tudsz magadon uralkodni még nagyon sokadszorra is, csak ez meg azzal a lánnyal/fiúval szemben nem "fair". Ha jó akarsz lenni, akkor viselkedj is vele úgy, érteni fog belőle, de ha folyamatosan húzod és kétértelmű vagy, akkor csak neki nehezíted meg a helyzetet, mert reménykedni fog, arra fog várni, hogy végre már megtörténjen. Magadban kell lerendezni a dolgokat, utána már menni fog, hogyan viszonyulj hozzá. (Lehet más a döntés, minthogy ő kell???? :-) Sajnos, igen. :-( ) Vigasztaljon, hogy hasonló helyzetben én sem tudnék nemet mondani, ha adva lenne a lehetőség, hiába van párom, akit még szeretek is... :-(
2011. jún. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mind 2en hallgassatok a szivetekre,bátraké a boldogság!
2011. jún. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
fél évig éltem távkapcsolatban, vége szakadt, mert nagy volt a táv, és... persze... egyéb más okok miatt is. az a baj, hogy részemről nem hűlt ki ez az egész, és nemrég megkérdeztem, újrakezdjük-e... mert én ameddig csak lehet, tudok, kell, várok rá... két év alatt sem változtak meg az érzéseim. szóval én nem jutottam túl rajta, szerintem nem is fogok egyhamar.
2011. jún. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az a véleményem hogy egy ilyen élmény kevés embereknek adatik meg és félnek ettől az érzéstől és ezért is menekülnek az ilyen helyezet elől!

Pedig nagy hiba!!!!!Ezt fel kell vállalni és megoldani az ebből adodó problémákat!!

Nekem is volt ilyen kapcsolatom régebben,mindent elsöprő volt,hatalmas lángon égett,és igen ezért az élet többi területén akadt nem kevés probléma de én nem bántam meg,mert életem legjobb élményei akkor voltak!

Az érzés amikor átadod magad teljes mértékben a másiknak és ő is neked....had nem mondjam mig sűltek ki abból!:):)


Egyébként utolsónak igaza van!!Bátraké a szerencse!Sok sikert!Ha nem teszed meg,örök életedben bánkodni fogsz!

2011. jún. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!