Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon tetszik 1 lány és én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik 1 lány és én annyira bele zúgtam hogy minden álmom az hogy vele járhatnék. Már sokszor voltunk kint igy együbb barátilag. Meg beszélni is szoktunk. De nemtudom egyszerüen, hogy hogy szerezzem meg? Kérdezzem meg h járunk e?

Figyelt kérdés
2011. jún. 17. 21:33
 1/4 A kérdező kommentje:
együtt*
2011. jún. 17. 21:34
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha ő csak barátilag tekint rád, akkor nem hiszem, hogy lenne belőle kapcsolat! :S
2011. jún. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem az lenne a legjobban hogy szép óvatosan kipuhatolnád hogy van-e nála valami esélyed.

Mert látszik az írásodból hogy nagyon félsz a kudarctól.

2011. jún. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sajnos én is összefutottam egy félénk sráccal. Szerintem néz utána a neten a testbeszédnek, s flörtölj vele. Ha veszi a lapot, akkor bátran kezdeményezz, akár egy séta folytán fogd meg a kezét stb. De előbb tényleg puhatold ki,hogy te is bejössz-e neki vagy sem.

Gondolom azért tisztában vagy azzal, mi a flört...tehát fel a fejjel, s sok sikert!

2011. jún. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!