Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » állatként bánik velem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

állatként bánik velem egy lány. Egész egyszerűen állatként! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

én egy mondhatni eszméletlenül magas tűréshatárú gyerek vagyok, de ami sok az, sok!

ilyeneket ír, mikor beszéltünk aznap, facebookra: "már megint EZ szólt hozzám. miért ver engem az isten???"

valamint: "ütnélek, rúgnálak, köpnélek!!! komolyan.. naaa kotord el magad!!"

plusz: jajj, ne is figyeljetek rá, ez egy elmebeteg!!

tovább súlyosbítja a helyzetet, hogy például gúnyt űzött az egyik karácsonyi ajándékomból, osztály szeme láttára kigúnyolta.

nem vagyok verekedős, vagy nőalázós, de ha ez így halad tovább, vagy le fogom vetkőztetni az osztály szeme láttára, és kikötözni, vagy pedig egész egyszerűen agyba-főbe verem (sem verekedős nem vagyok, nőt pedig még sosem ütöttem eddig, gondolatban sem), ha már állatnak tart, legyen igaza!

egész egyszerűen ezt senkitől sem lehet eltűrni.

egyáltalán hogy meri ezt csinálni?

még ha egy ultraprimitív gyerek lennék, megérteném, de -szerintem- nem vagyok az.

egész egyszerűen élvezkedik azon, hogy gúnyolhat és szórakozhat velem, és most már kezd nagyon, de nagyon messzire menni...


2011. jún. 30. 22:35
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
95%
Azért csinálja, mert látja, hogy zavar téged. Ne vegyél róla tudomást, és hamar meg fogja unni.
2011. jún. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
30%
Tetszel neki... ezzel nem tudsz mit kezdeni, fogadd el :D Ha nem megy, erőszakold meg... az osztály szeme láttára OMG xDDDDDDDDDDDDDD
2011. jún. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 napietus ***** válasza:
minek szólsz hozzá?
2011. jún. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

ki akartam puhatolózni, hogy mégis miért ilyen velem, mire fel?

mi a baja?

általában az emberek 90%-ával jól kijövök, megtalálom velük a hangot, de ezzel a lánnyal nem.

és bevallom, vonzó (külsőre).

2011. jún. 30. 22:41
 5/25 napietus ***** válasza:
nyomulsz rá?
2011. jún. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

ha sok ismerősötök ott van, csúsztass a zsebébe egy ezrest, és mondd, hogy köszi a tegnapi estét, mert legalább ki tudtam élni az állati ösztöneimet,bár te elég gyatra voltál...

de ezt úgy hogy mindenki lássa/hallja...

2011. jún. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

nem igazán nevezhető nyomulásnak. vagy ha annak veszi, akkor elég alacsony a tűréshatára.

mókás megoldás ez az ezreses mizéria, csak annyi ezzel a probléma, hogy erre olyan hisztit csapna (volt részem látni, mikor az egész osztály előtt összeesett és sírdogált), hogy én érezném rosszul magam, helyette.

2011. jún. 30. 22:44
 8/25 napietus ***** válasza:

azért kérdeztem, mert nem mindegy, hogy csakúgy kipécézett magának, vagy nyomulsz rá, nem tud lerázni, és azért csinál ilyeneket.


mert előbbi szemét dolog tényleg, utóbbi viszont valahol érthető (bár a stílus kifogásolható).

2011. jún. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
nem tudom, de nem akarok nőverő szintre süllyedni... pedig, ha így haladok könnyen azzá válhatok, mert a bombarobbanásos típus vagyok. tűrök, tűrök, tűrök, és bumm.
2011. jún. 30. 22:49
 10/25 anonim ***** válasza:
Miért nem tudod levegőnek nézni?
2011. jún. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!