Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek melyik öltözet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek melyik öltözet tetszene jobban egy potenciális barátnőn az első találkozásnál?

Figyelt kérdés

Hétfőn lehet, hogy megismerem azt a fiút, aki már régóta tetszik (ő 16, én 15 éves vagyok). Nem tudom, hogy egy lányos, virágos, nyári egyrészes szoknyát; vagy inkább forrónacit és kivágott pólót vegyek fel.

Nektek melyik tetszene inkább?


2011. jún. 18. 14:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyári ruhára szavazok!

18/F

2011. jún. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
teljesen mindegy szerintem, mert ha jól mutat rajtad akkor mindkét szerelés jó!
2011. jún. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
forrónaci,kivágott póló,és magassarku ha egy mód van rá,vagy tanga pacsker.
2011. jún. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Első randin inkább a visszafogottabb egyrészes. A forrónaciból azt vágnám le, hogy már nagyon ki van éhezve, nagyon akar nekem szexuálisan tetszeni. Ami persze nem feltétlen baj, de ha nincs így, ne vedd fel.
2011. jún. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

A forrónaci annyira azért nem forró, majdnem combközépig ér.

De a nyári ruhám mellrésze olyan mint a bikinifelső, szóval lehet hogy az merész lenne. De nem tudom, lehet hogy leginkább egy póló meg hosszú nadrág lenne jó, mert abban néz ki jól az egyetlen normális testrészem: a lábam. XD

2011. jún. 18. 14:58
 6/9 anonim ***** válasza:
hosszú gatya+kivágott felső :D
2011. jún. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kösz XD
2011. jún. 18. 15:06
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a szkafander tetszik, úgyhogy azt vegyél fel!
2011. jún. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsó:D
2011. jún. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!