Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerkedek egy csajjal. Az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedek egy csajjal. Az idegesítő lehet ha folyton ráírok?

Figyelt kérdés
igaz ő pesti én békéscsabai....szerintetek van értelme vele beszélgetni, attól hogy nem tudunk találkozni?
2011. jún. 18. 15:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarod összefirkálni?:)
2011. jún. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a lányokat idegesíti a nyomulás! Várd ki, amíg ő ír rád! (tapasztalat)
2011. jún. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 :) :) :) ***** válasza:
75%
és a fiuknál is igy van?(bocs az off-ér csak hasonló helyzet)
2011. jún. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%

Én fiú vagyok, és kifejezetten szeretem, ha a lány rámír!:)

Imponáló érezni, hogy szüksége van rám. Ezzel szemben a lányok nem nagyon bírják, ha túl sokszor keressük őket...

2011. jún. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%
Én nagyon is bírom, ha keresnek engem, mert elég bátortalan vagyok az ilyen dolgokat illetően. Szeretem, ha a fiú ír nekem, és nem én neki, mert ebből látom, hogy érdeklem őt.
2011. jún. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%
szerintem a fiúnak kell irni.
2011. jún. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
szerintem egyáltalán nem idegesítő....
2011. jún. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
egy idő után szánalmas ha csak te írsz és egyoldalú lesz a dolog
2011. jún. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

ha már 2x ráírtál te, akkor utána várd ki h ő is írjon rád. aztán megint ír rá te, de csak 1x majd következőleg megint ő... aztán te aztán ő...


ha te nem írsz rá sokáig, és ő sem rád, akkor írj még 1etlen1x, ha következőleg sem akar ő rád írni akkor hagyd a francba. Akkor kb idegesíted őt és alig várja h vedd a lapot és akadj le róla :S

2011. jún. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
az utolsó vagy pasi,és még életében nem találkozott nővel, vagy nagyon különleges személyisége van.
2011. jún. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!