Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mit gondoltok? Az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit gondoltok? Az ciki, ha csók közben remeg a fiú?

Figyelt kérdés
Égőnek tartjátok ha csókolózás közben elpirul a fiú és remeg mivel annyira izgul és szereti a lányt ?
2011. jún. 18. 17:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
2%
19 éves srác vagyok. szerintem k*rvagáz XD. nézz már magadra... férfiből vagy? vagy inkább valami hombár elnyalhajú meofattyúból?
2011. jún. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Hú, első válaszoló, az értelem csak úgy sugárzik rólad.

Amúgy szerintem abszolút nem gáz, a fiúk ugyan úgy izgulhatnak mint a lányok, nem kell mindenkinek macsónak lenni. Ha olyan a lány, kifejezetten vonzónak is tudja találni ;)

2011. jún. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

az első válaszoló a típuspéldája az életben még soha nem volt csajom meztelenül is csak tv-ben láttam őket de azért verem a nyáram a neten mert egy forever alone basement dweller vagyok típuspéldájára.

Szóval nem gáz.

2011. jún. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz, aranyosnak gondolnám az egész helyzetet, mert én is egészen biztosan félnék az első csók közben.
2011. jún. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem ha egy férfi férfiként viselkedik, de abban nincs semmi szégyellni való, hogy kimutatja az érzelmeit (sír, vagy éppen remeg az első csók közben)

Legalább látnám, érezném, hogy szeret, és nem egy érzéketlen állat. Szóval kedves kérdező, egyáltalán nem lenne ciki.

2011. jún. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Egy férfi nem attól lesz férfi, hogy érzelemmentes tuskó. Ha úgy érzi, hogy sírnia kell, sírjon. Ha fél vagy annyira izgul, remegjen. Ettől nem lesz kevésbé férfias. Van akiknek direkt ez tetszik.

Szerintem nem gáz.

2011. jún. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
szerintem ha nem ivott túl sok alkoholt vagy koffeint, akkor kicsit égő, bár első csóknál azért még nem.
2011. jún. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 szamo77d ***** válasza:
100%
Ez a legszebb bók, amit adhatsz a kislánynak!
2011. jún. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
0%
hát elég gáz
2011. jún. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
nekem a pasim (F/18)mikor elsőnek smároltunk egymással (=mikor összejöttünk) remegett :Dde annyira aranyosnak tartottam, pedig nekem nemjönnek be ezek a pirulós fiők, de az akkoris aranyos volt :D
2011. jún. 19. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!